برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظر محمد مایلی‌کهن در مورد چهره سال ۱۳۹۲

شنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۶ — خبرآنلاین

محمد مایلی کهن یکی از کارشناسانی است که در نظرسنجی خبرآنلاین برای انتخاب چهره سال ۹۲ شرکت کرده است.

محمد مایلی کهن

محمد مایلی کهن این روزها دور از هیاهوی فوتبال به سر می برد اما همچنان از چهره خبرساز کشور است. او که در ماه های اخیر با اقداماتی چون تراشیدن موهای سرش و پوشیدن لباس رفتگران حسابی سر و صدا کرد می گوید: «همیشه حرف من این بوده که فوتبال زیباست اما عده ای می خواهند با شلوغ کاری این زیبایی را از بین ببرند. من دنبال این نیستم که خودم را نشان دهم و بگویم که آدم مهمی هستم اما مطمئن باشید که مقابل این افراد می ایستم.»

او ادامه می دهد: «من زیاد اهل مصاحبه نیستم اما زمانی سکوتم را می شکنم که می بینم عده ای از طریق فوتبال به دنبال حفظ منافع شخصی‌شان هستند.»

مایلی کهن یکی از کارشناسانی است که امسال همراه با بسیاری از نخبگان حوزه های مختلف در نظرسنجی خبرآنلاین برای انتخاب چهره سال شرکت کرده است. او در مورد چهره سال کشور در سال ۱۳۹۲ می گوید: «در میان چهره های ورزشی بدون شک انتخاب من خولیو ولاسکو است. او موفق شد والیبال ایران را متحول کند و حالا در این رشته به یکی از قدرت های برتر دنیا تبدیل شده ایم.»

او در بخش دیگری از صحبت هایش می گوید: «هر جوری که نگاه کنید، نمی توان از امید عباسی آتش نشان فداکار گذشت. کم پیش می آید که کسی تا این حد از خودگذشتگی داشته باشد. باید به خانواده شهید عباسی بابت تربیت کردن چنین فرزندی تبریک گفت.»

انتخاب سوم مایلی کهن هم کسی نیست جز محمدعلی محمدیان، معلم مریوانی: «به نظر من آقای مریوانی هم از چهره های تاثیرگزار سال ۹۲ است. او با این اقدام به همه درس اخلاق داد و جنبشی به پا کرد تا دیگران هم به فکر کودکان بیمار باشند.»

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391