برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مکوندی: امیدوارم قضاوت‌ها جانبدارانه نباشد

چهارشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۶ — مهر

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با اعلام اینکه متاسفانه در بازی هایی که تا به امروز انجام داده ایم از بازیکنان ما یا حریف تست دوپینگ گرفته نشده، تاکید کرد: امیدوارم در سه هفته پایانی لیگ آزادگان نظارت جدی تری بر معضل دوپینگ صورت گیرد.

بهروز مکوندی، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان که در حال حاضر تیمش صدرنشین گروه ب رقابت های لیگ آزادگان است، در خصوص دغدغه هایی که در سه هفته پایانی رقابت های لیگ آزادگان دارد به خبرنگار مهر گفت: رقابت های لیگ آزادگان در سه هفته پایانی بازی‌ها چه در بین تیم های صدرنشین و چه در میان تیم های قهر نشین از حساسیت زیادی برخوردار شده است و در هر دو گروه حداقل سه تیم صدر نشین از شانس لیگ برتری شدن برخوردارند.

وی در همین خصوص افزود: خوشبختانه در حال حاضر شاهدیم کمیته داوران فدراسیون فوتبال در بازی های حساس لیگ آزادگان از داوران با تجربه ای استفاده می‌کند که در لیگ برتر سوت می زنند و امیدوارم این روند بویژه در دو هفته پایانی نیز ادامه داشته باشد و نظارت‌ها نیز بیشتر شود.

وی در همین خصوص افزود: تا به امروز نگاه ما در تیم نفت مسجد سلیمان به داوری هایی که صورت گرفته منفی نبوده است و امیدوارم در سه هفته پایاینی نیز تغییر نکند و قضاوت‌ها برای برخی تیم‌ها جانبدارانه نباشد ضمن اینکه اگر در برخی موارد که شاهدیم داوران مرتکب اشتباهات فاحشی می شوند با انها نیز برخوردهای جدی تیری صورت گیرد به عنوان مثال سطح قضاوت های که به آنها سپرده می شود را نزول دهند نه اینکه داوری های مهمتری را به آنها بسپارند.

وی با تاکید بر اینکه تا به امروز در بازی هایی که ما داشتیم هیچگاه تست دوپینگ از بازیکنان تیم ما و یا تیم حریف گرفته نشده است، خاطر نشان کرد: درست است که آزمایشات دوپینگ هزینه زیادی برای کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال دارد اما ما انتظار داریم با توجه به حساسیت بازی‌ها در این هفته های پایانی در این خصوص نظارت بیشتری صورت گیرد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در خصوص آخرین وضعیت تیم خود خاطر نشان کرد: در حال حاضر شرایط خوبی داریم و اگر از سه بازی باقی مانده در دو بازی برنده از بازی خارج شویم می توانیم مستقیم به رقابت های لیگ برتر صعود کنیم.

وی با تاکید بر اینکه از شانس زیادی برای لیگ برتری شدن برخوردارند، خاطر نشان کرد: ما از امکانات و زیر ساخت های لازم برای حضور در لیگ برتر برخورداریم و کاستی هایی نیز داریم که مسئولان مربوطه در باشگاه و شهر به سرعت در حال برطرف کردن آنها هستند ضمن اینکه میزبانی ما از تیم تراکتورسازی در جریان رقابت های جام حذفی تاکیدی بر این موضوع است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391