برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست ملوان: گناه تماشاگران ما تشویق دنیل داوری بود

یکشنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۴ — اوج نیوز

سرپرست تیم ملوان گفت:انتظار داریم کمیته انضباطی برخورد شدیدی با حرکت دروازه بان استقلال صورت بدهد.

تیم ملوان

عین الله حاجی آقایی درباره عکس های منتشرشده از مهدی رحمتی در جریان بازی ملوان مقابل استقلال عنوان کرد:من نیازی به دیدن این تصاویر ندارم چون در حین برگزاری بازی این صحنه‌ها را دیدم.بلافاصله هم به سلیمانی ناظر مسابقه گفتم که دروازه بان استقلال در حال تحریک هواداران است.بار اول گفتم و سلیمانی توجهی نکرد اما بار دوم گفت این بحث را منعکس می کند.رحمتی در دقایقی از بازی صورتش رو به بازی بود ولی حرکات و بدنش رو به تماشاگران ما بود.

وی ادامه داد:برخی کارها در انزلی صورت گرفت که از هر توهینی بالاتر بود.من با امیر قلعه نوعی و میرشاد ماجدی رابطه صمیمانه ای دارم و رفیق هستیم ولی واقعا انتظار چنین برخوردی را از کاپیتان تیم استقلال نداشتیم.

سرپرست ملوان درباره اینکه شاید رحمتی به دلیل فحاشی های شدیدی که علیه او صورت گرفته بود عصبانی شده گفت:هرگز به این بازیکن فحاشی خدای ناکرده ناموسی صورت نگرفت.اگر این اتفاق می افتاد خودمان می گفتیم و عذرخواهی می کردیم.تماشاگران وقتی رحمتی صاحب توپ می‌شد دنیل داوری را تشویق می کردند ولی هرگز فحش بدی به او صورت نگرفت.گناه هواداران ملوان تشویق داوری بود.

حاج آقایی افزود:انتظار داریم کمیته انضباطی برخورد شدیدی با حرکت دروازه بان استقلال صورت بدهد.این بحث،دیگر بحث تیم ملوان نیست و بحث حیثیت مردم غیور انزلی است.ما هم به زودی نامه ای به کمیته انضباطی خواهیم داد و خواستار این می شویم که ارشد برخورد در این باره صورت بگیرد.یک ملی پوش باید الگوی جوانان ما باشد.متاسفانه تصاویر این اتفاق هم به شکل وسیعی در فضای مجازی پخش شده است و شنیده ام کمیته انضباطی هم در این باره برنامه ای دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391