برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل جدید ملوان: اطلاعات ارائه شده از سوی درودگر کذب است

سه‌شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۰ — ایسنا

مدیرعامل ملوان معتقد است مدیران قبلی این باشگاه برای ملوان زحمت کشیده‌اند، اما می‌گوید اطلاعاتی که ارائه می‌دهند اشتباه است.

تیم ملوان

مسعود معمایی ، با بیان این که آماری که صادق درودگر ارائه کرده است، دروغ است، اظهار کرد: ما قصد پاسخ دادن به اظهارات ایشان را نداریم و بگذارید ایشان هر چه دوست دارد بگوید.

وی همچنین در ادامه افزود: اگر بخواهیم پاسخی به آقای درودگر بدهیم حاشیه‌های فراوانی درست می‌شود، اما در مورد موضوع خیانتی که ایشان مطرح کردند باید بگویم آنچه را که مالک باشگاه در مورد خیانت بیان کرده است این بود که گفتند اگر قولی بدهیم و به قول خودمان عمل نکنیم،‌ به مردم انزلی خیانت ‌کرده‌ایم. این قضیه اصلا ارتباطی به آقای درودگر ندارد.

معمایی همچنین در مورد صحبت‌هایی که در کنفرانس خبری باشگاه عنوان شده است، نیز گفت: در آن کنفرانس صحبت‌هایی مطرح شد، اما به هیچ عنوان در مورد اعضای هیات مدیره سابق و همچنین مدیرعامل سابق صحبتی مطرح نشد. اعضای هیات مدیره سابق و مدیرعامل افراد شریفی هستند که برای باشگاه بسیار زحمت کشیده‌اند. من از زحمات همه آنها تشکر می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه ملوان در ادامه صحبت‌های خود در مورد پرداخت مبلغ ۱۴۵ هزار دلار به سرگئی پاشنکو نیز اظهار کرد: مبلغ ۱۴۵ هزار دلاری که به نقل از ما مطرح شده بود، به نوعی اشتباه تایپی بوده و فقط حدود ۱۵ هزار دلار به پاشنکو پرداخت شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391