برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تعهد باشگاه‌ها به پرداخت مالیات بازیکنان ممنوع شد

دوشنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۱ — تسنیم

نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران، در نامه‌ای به تمام باشگاه‌ها و هیئت‌های فوتبال، هرگونه تعهد باشگاه‌ها به پرداخت مالیات بازیکنان و کادر را ممنوع اعلام کرد.

به نقل از سایت سازمان لیگ، نامه مهدی تاج به شرح زیر است:

با عنایت به مشروحه مورخ ۱۱ اسفند ۹۲ بازرس سازمان بازرسی کشور در امور ورزش حرفه ای و فدراسیون‌ها و با استناد به ماده ۱۰۴ قانون مالیات‌های مستقیم، باشگاه‌ها مکلف هستند ۵ درصد هر پرداخت بابت قراردادهای منعقده را به عنوان علی الحساب مالیات مؤدی (دریافت کنندگان وجوه) کسر و ظرف ۳۰ روز به حساب تعیین شده از طرف سازمان امور مالیاتی کشور واریز کنند.

از آنجایی که در برخی از قراردادهای منعقده باشگاه‌ها با بازیکنان فوتبال علاوه بر مالیات تکلیفی فوق مشاهده شد موضوع تعهد پرداخت مالیات بر در آمد بازیکنان (مفاد ماده ۹۳ قانون مذکور) نیز بر عهده باشگاه گذاشته شده است لذا هر گونه تعهد از جانب باشگاه مبنی بر پرداخت مالیات در موعد مقرر توسط باشگاه ها، احقاق حق دولت را با مشکل مواجه ساخته است.

لذا با توجه به مراتب فوق مقتضی است دستور فرمایند در کلیه قراردادهایی که بین باشگاه و بازیکنان، کادر فنی، پزشکی و خدماتی منعقد می شود نسبت به رعایت قوانین یا شده اقدام لازم صورت پذیرد. مراتب را به نحو مقتضی به اطلاع کلیه دست اندرکاران اعم از کادر و بازیکنان و دیگر عوامل اجرایی برسانید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391