برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسدود شدن حساب‌ کمک‌های مردمی

شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۲ — فارس

نشست هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس برگزار شد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز نشستی دو ساعته در دفتر سرپرست باشگاه برگزار کردند.

در این جلسه که از ساعت ۱۱ صبح در ساختمان باشگاه برگزار شد، محمد صادق اکبری رئیس هیأت مدیره، علی پروین سرپرست باشگاه، محمد جمشیدی، محمد حسین نامی، اعضای هیأت مدیره و بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه حضور داشتند.

در این نشست علی پروین مدیر عامل باشگاه گزارشی در خصوص فعالیت‌های انجام شده به اعضای هیأت مدیره ارائه کرد. اعضای هیأت مدیره در این جلسه ضمن بررسی وضعیت باشگاه، از عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابر صبا و بازگشت به کورس قهرمانی تقدیر کرده و ضمن تشکر و تقدیر از حمایت همه جانبه هواداران، به حمایت گسترده در سه بازی باقی مانده تاکید کردند.

در این نشست درباره برخی مسائل باشگاه نیز تصمیماتی اتخاذ شد. براساس تصمیم اعضای هیأت مدیره مقررشد حساب کمک‌های مردمی باشگاه مسدود گردیده و کلیه موجودی‌های حساب کمک‌های مردمی به حساب درآمدهای باشگاه واریز شده و در جلسه بعدی هیأت مدیره این موضوع توسط ذیحسابی و مدیر امور مالی باشگاه گزارش شود. همچنین مقرر شد امور مالی باشگاه آخرین وضعیت هزینه‌های جاری و بدهی‌های باشگاه را در جلسه بعدی این هیأت مدیره گزارش کند.

اعضای هیأت مدیره مصوب کردند که تمامی اقدامات اقتصادی از سویسرپرستباشگاه پس از تصویب هیأت مدیره قابلیت اجرایی خواهند داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391