برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی: باید از رفتار ماتئوس در فوتبال الگو بگیریم

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۹ — فارس

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: باید از رفتار حرفه‌ای ماتئوس در فوتبال الگو بگیریم.

شب گذشته در برنامه ورزش از نگاه ۲ پرویز مظلومی سرمربی سابق تیم مفوتبال استقلال و رسول خطیبی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان حضور داشتند.

در ابتدای این برنامه مظلومی و خطیبیحضور ماتئوس در ایران را ارزشمند و یک فرصت قلمداد کردند وصحبت‌هایی را پیرامون بازیکن سابق تیم ملی آلمان مطرح کردند.

مظلومی در ابتدای صحبت‌های خود پیرامون حضور ماتئوس اظهار داشت: ما باید از رفتار حرفه‌ای این بازیکن سابق تیم ملی آلمان در فوتبال الگو بگیریم. دیدیم که او با وجود اینکه خودش در فوتبال آلمان یک چهره بزرگ است اما نسبت به بزرگان کشورش هیچ جبهه گیری نکرد و می‌توان از صحبت‌هایش برداشت‌های خوبی جهت استفاده در فوتبال کشورمان داشت.

در ادامه این برنامه رسول خطیبی هم به صحبت پرداخت و اشاره‌ای داشت به صحبت‌های ماتئوس درباره دادن بازوبند کاپیتانی به یورگن کلینزمان با وجود اینکه نیمی از بازی‌های خود در تیم‌ملی آلمان را کاپیتان بود، اما به راحتی با این مسئله کنار آمد وبازوبند تیم ملی آلمان را با برخوردی حرفه‌ای واگذارکرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391