برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمیان: مس کرمان هیچ پزشکی ندارد!

شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۶ — فارس

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: باشگاه مس کرمان هیچ پزشکی که دارای قرارداد رسمی باشد و به تایید ما برسد ندارد.

احمد هاشمیان ، در مورد وضعیت کادر پزشکی باشگاهمس که باعث مصدومیت کیانوش رحمتی شده، گفت: دکتر عامری پزشک تیم مس بوده که بنا به دلیلی که من نمی‌دانم از سمت خود در این باشگاه استعفا کرده و اکنون باشگاه مس هیچ پزشک دارای قرارداد که به تایید کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال برسد در اختیار ندارد. مهدی مداحی هم فیزیوتراپ تیم است که در بحث مصدومیت کیانوش رحمتی نقشی نداشته است.

وی در مورد اینکه نداشتن پزشک تخلف محسوب می‌شود یا نه، گفت: بله این تخلف است. باشگاه مس باید پاسخگو باشد که چرا پزشک رسمی که با این باشگاه قرارداد داشته باشد در اختیار ندارد و اگر استعفای دکتر عامری پذیرفته شده، چرا پزشک دیگری جانشین او نشده و به کمیته پزشکی معرفی نشده است. مسئولان برگزاری مسابقه هم وظیفه دارند اگر پزشک تیم در کنار تیم حضور نداشته باشد این مسئله را به ما گزارش کنند که چنین گزارشی برای ما ارسال نشده است.

هاشمیان در مورد وضعیت درمانی کیانوش رحمتی، گفت:روند درمانی این بازیکن را پس از ارسال گزارش‌ها رسیدگی خواهیم کرد و اگر این روند از نظر پزشکی صحیح نبوده باشد آن را اعلام می‌کنیم و باشگاه مس هم باید پاسخگو باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391