برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معمایی: همه دوستان باید کمک کنند تا ملوان به آرامش و موفقیت برسد

چهارشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۴ — فارس

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت:‌ از همه دوستان خواهش می‌کنم تا کمک کنند ملوان به آرامش و موفقیت برسد.

مسعود معمایی اظهار داشت: من بارها از صادق درودگر تشکر کردم و گفتم مدیریت یک باشگاه زحمات زیادی دارد و هیچ‌وقت هم زحمات درودگر را نادیده نگرفتم. اما هر مدیری برای رسیدن به هدف روش خاص خود را دارد و اینگونه نیست که همه مدیران به یک شکل عمل کنند.

وی ادامه داد: نمی‌دانم چرا رسانه‌ها تشکر من از درودگر را کمرنگ کردند. در نهایت من امیدوارم ملوان همواره در آرامش به کار خود ادامه دهد و اگر هم اتفاقی افتاده من از صادق درودگر به نوبه خودم عذرخواهی می‌کنم و از او می‌خواهم که با راهنمایی‌هایش ما را کمک کند تا ادامه دهنده کارهای او در ملوان باشیم.

مدیرعامل ملوان تصریح کرد: ناخدا غلامی بیانیه‌ای را منتشر کرد که باعث آزردگی خاطر درودگر شده است. من از درودگر بابت این مسئله عذرخواهی می‌کنم.

معمایی با اشاره به صحبت‌های سیروس محجوب در گذشته، گفت: سیروس محجوب مالک مستعفی باشگاه هم بارها در مورد واژه خیانت و صحبت‌هایی که مطرح شده توضیح داد و محجوب تأکید کرده که به هیچ عنوان منظور او از خیانت صادق درودگر نبوده است و حتی از زحمات او هم تشکر کرده. من هم از همه دوستان خواهش می‌کنم که به ما کمک کنند تا ملوان به آرامش و موفقیت برسد.

وی در مورد وضعیت سیروس محجوب گفت: فردا جلسه‌ای در این رابطه داریم و به دنبال راهکاری با مسئولان هستیم تا شرایط را برای ماندن محجوب در ملوان آماده کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391