برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهاجرانی: سیاست فدراسیون فوتبال یک بام و دو هواست!

دوشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۴۹ — تسنیم

سرمربی پیشین تیم فوتبال کشورمان از سیاست‌های فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

حشمت مهاجرانی در خصوص اینکه فدراسیون در زمینه تامین مبلغ قرارداد کارلوس کی‌روش و امکانات برای تیم ملی کشورمان به مشکل خورده است،‌ به گفت: معمولاً در کشورهای مختلف در مورد کار با سرمربی تیم ملی و ادامه همکاری با او یا کمیته فنی فدراسیون تصمیم‌گیری می‌کند یا رئیس فدراسیون.

وی در ادامه افزود: من دقیقاً از بودجه مالی و امکانات فدراسیون فوتبال خبر ندارم اما وقتی رئیس فدراسیون تاکید کرده است برای تهیه پول کی‌روش با مشکل مواجه هستند حتماً کارد به استخوان رسیده است، چرا که فدراسیون در پرداخت حق و حقوق سرمربی تیم ملی براساس قرارداد عمل می‌کند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در اظهارنظری جالب در مورد اضافه شدن دستیاران برزیلی و آرژانتینی به کادر فنی تیم ملی اظهار داشت:‌ سیاست فدراسیون فوتبال عجیب است. از یک سو می‌گویند پول نداریم اما از سوی دیگر ۳ دستیار به کادر فنی تیم ملی اضافه می‌کنند. با این کار به یاد مثل یک بام و دو هوا می‌افتیم!

وی خاطر نشان کرد:‌ استخدام دستیاران جدید برای کی‌روش البته همانطور که گفتم با طرح این موضوع که فدراسیون با مشکلات مالی دست به گربیان است، منافات دارد. مسلماً این دستیاران علاوه بر مبالغ قراردادشان منزل، ماشین و امکانات دیگر می‌خواهند که تامین آنها از سوی فدراسیون فوتبال در شرایط فعلی دشوار به نظر می‌رسد.

مهاجرانی همچنین اظهار داشت:‌ باید به این واقعیت بپردازم و بگویم فوتبال ما دانایی حل مشکلات را دارد اما با وضعیت فعلی توانایی حل مشکلات را ندارد. مسلماً باید در این موضوع بازنگری و تامل شود.

وی در پایان عنوان کرد:‌ این یک حقیقت است که بدون بودجه نمی‌توان کار را به خوبی پیش برد اما باید این موضوع را نیز لحاظ کرد که پول عاملی تعیین‌کننده در فوتبال است اما موفقیت در این رشته ورزشی را تضمین نمی‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391