برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمدزاده: هنوز حکمی در خصوص تیم گهر صادر نکرده‌ایم

جمعه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۱ — فارس

رئیس کمیته اخلاق گفت: هنوز حکمی را در خصوص اقدامات بازیکنان و مربیان تیم گهر صادر نکرده‌ایم.

علی اکبر محمدزاده در خصوص صحبت‌های علیپور مبنی بر اینکه بازیکنان و مربیان گهراز تمامی فعالیت‌های مرتبط با فوتبال تا اطلاع ثانوی محروم هستند عنوان کرد: من با علیپور صحبت کردم و او به من گفت که منظورش از صحبت‌هایی که در برنامه ورزش و مردم انجام داده این است که ما به جمع‌بندی رسیده‌ایم و این گزارش را به کمیته اخلاق ارسال کرده‌ایم و آنها می‌توانند دستور به صدور موقت عدم فعالیت بازیکنان و مربیان را صادر کنند.

وی در مورد اینکه آیا این رای هم اکنون صادر شده است یا خیر اظهار داشت: هنوز ما رایی صادر نکرده‌ایم. باید این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم تا پس از آن در مورد این موضوع تصمیم بگیریم. این موضوع حساس است و نمی‌توان به زودی تصمیم گرفت. باید ببینیم انگیزه آنها برای عدم حضور در بازی چه بوده و چه تیمی‌هایی از این موضوع سود برده‌اند و یا چه تیم‌هایی ضرر کرده‌اند.

رئیس کمیته اخلاق در مورد اینکه آیا در صورت محرز شدن تبانی با تیم مقابل هم برخورد صورت می‌گیرد گفت: قطعا این گونه خواهد بود. اگر تبانی محرز شود با جریمه‌هایی روبرو خواهند شد که از محرومیت چندین ساله تا محرومیت دائمی خواهد بود. در هر صورت ما این موضوع را بررسی می‌کنیم و رای قاطع خود را اعلام می‌کنیم.

محمدزاده در مورد نحوه فعالیت علیپور در کمیته اخلاق یادآور شد: در واقع ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال به کمیته اخلاق تبدیل شد و ما طبق آیین‌نامه فیفا کار خود را انجام می‌دهیم. طبیعتا با آمدن کمیته اخلاق ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای برچیده می‌شود. فعلا در حال حاضر هم آقای علیپور به عنوان دبیر سابق به کار خود ادامه می‌دهد تا در مجمع در این باره تصمیم‌گیری شود.

رئیس کمیته اخلاق در مورد مسائلی که در خصوص تیم فوتبال پیکان به وجود آمده تصریح کرد: یکی دو گزارش در این باره روی میز من است که هنوز فرصت پیدا نکرده‌ام آنها را بخوانم. باید ببینم این موارد چگونه بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391