برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مسلمان منتظر رسیدن آمپول از امارات

چهارشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۷ — باشگاه خبرنگاران

حقیقت پزشک تیم پرسپولیس که از روی تخت بیمارستان هم پیگیر مسائل پزشکی مربوط به بازیکنان است، خبر از تهیه آمپول ویژه‌ای را داد که برای بهبودی مصدومیت محسن مسلمان در نظر گرفته شده است.

محسن صفایی فراهانی و محسن مسلمان

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس که پس از عمل جراحی روی کلیه خود هنوز از بیمارستان ترخیص نشده است در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: تمام فکرم پیش بچه‌ها است. البته سایر اعضای کادر پزشکی هستند و مشکلی وجود ندارد. همه مسائل را هم با آقای میثم علیپور هماهنگ می‌کنیم ولی به هر حال این نگرانی به یک عادت بدل شده است. بویژه که سه بازی بسیار حساس داریم و الان کفشگری، نورمحمدی و عالیشاه هم تازه بهبود یافته‌اند و باید بسیار مراقب باشند.

وی درباره بازیکنانی که در تهران مانده‌اند، ادامه داد: با آنها مرتب در تماس هستم. سید جلال حسینی و سید مهدی سید صالحی زیر نظر کلینیک باشگاه تحت فیزیوتراپی قرار دارند. محسن مسلمان هم آب درمانی می‌رود و دوچرخه می‌زند. قبل از اینکه در بیمارستان بستری بشوم با چند نفر از متخصصان مشورت کردم و قرار بر انجام تزریق یک داروی خاص شد که کمک خیلی زیادی می‌کند و امیدوارم با جواب دادن زانوی مسلمان به آن، او را در سه بازی پایانی کامل در اختیار داشته باشیم.
حقیقت در پایان خاطرنشان کرد: تهیه این آمپول کمی سخت بود ولی خوشبختانه به من گفتند مسلمان از طریق یکی از دوستانش آن را تهیه کرده و قرار است از امارات برای او بیاورند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391