برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظر متخصصان معالج کیانوش رحمتی+ تصویر نامه

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۱ — فارس

‌رئیس کمیته پزشکی باشگاه صنعت مس کرمان از وصول پاسخ استعلام این باشگاه از متخصصان معالج کیانوش رحمتی خبر داد.

کیانوش رحمتی

مهدی مداحی گفت: پس از طرح ابهاماتی در زمینه آسیب و بیماری کیانوش رحمتی از سوی این بازیکن و پیگیری کمیته محترم پزشکی فدراسیون فوتبال، با مشورت ایشان و برای روشن شدن علل امر و هرگونه اقدام لازم و منطقی در این رابطه، مقرر شد تا با استعلام از متخصصان معالج کیانوش به نتیجه صحیح برسیم و بدین منظور با ارسال نامه ای به ریاست بیمارستان راضیه فیروز که رحمتی در آن بستری بود خواستار نظر صریح و بدون ملاحظه آن مجموعه شدیم که پاسخ آن روز چهارشنبه به باشگاه واصل شد و طبق نظر پزشک معالج ایشان و کمیسیون پزشکی همکار، مشخص شد که تزریق داروی بی‌حسی به پای کیانوش رحمتی هیچ نقشی در روند بیماری ایشان نداشته و به دلیل درد موضع در تخلیه چرک و نگرانی بیمار، موجه بوده است.

البته برای ما بیش از هرچیز روشن شدن نظر علمی متخصص معالج جهت ارزیابی تیم پزشکی مس کرمان اهمیت داشت که بحمدالله اقدام صحیح آنها مورد تایید قرار گرفت و اکنون وقت آن است که با پرهیز از طرح نکات انحرافی تحت ارشادات کمیته محترم پزشکی فدراسیون فوتبال به ویژه جناب آقای دکتر هاشمیان و مسوولین باشگاه و با همکاری دکتر افشین اسدی به معالجه کیانوش رحمتی و سایر مصدومین بپردازیم و تیم پزشکی مس با قدرت به ارائه بهترین خدمات ممکن ادامه دهند تا انشالله همگی در جایگاه خود به شانس بقای تیم کمک کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391