برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: کی روش کسی را تحقیر نمی کند

یکشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۳ — اوج نیوز

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت:.کی روش اخلاقی دارد که وقتی فردی از تیم ملی جدا می شود دیگر به او فکر نمی کند.

مهدی محمد نبی

مهدی محمد نبی در حاشیه تمرین روز یکشنبه تیم ملی درباره وضعیت اردو عنوان کرد:از پنجشنبه بازیکنان در اختیار کی روش بودند.تمرین دیروز هم خیلی به ما کمک کرد.شرایط خوبی داریم و آماده بازی با کویت هستیم.

وی درباره دلیل تغییر ناگهانی محل تمرین امروز از زمین شماره یک به کمپ تیم های ملی گفت:با توجه به مسابقه ای که روز چهارشنبه داریم یک استراحتی به زمین دادند تا مشکلی نداشته باشد.

دبیر کل فدراسیون فوتبال درباره وضعیت دکتر دیه گو برای حضور در ایران اظهار داشت:کارهای او انجام شده است.او در بحث فیزیوتراپی ورود جدی دارد و سالهاست در برزیل فعالیت می‌کند و به عنوان فیزیوتراپ به تیم ما اضافه می شود.دستیاران برزیلی هم از اردوی آفریقای جنوبی به تیم ملی اضافه می شوند.

وی درباره جدایی سیموئز و نمازی از کادر فنی تیم ملی گفت:نمازی و سیموئز از قبل گفته بودند که می خواهند به دلیل مشکلات خانوادگی با تیم ملی ادامه ندهند.قرار بود این مشکلات حل شود که نتوانستند.کی روش اخلاقی دارد که وقتی فردی از تیم ملی جدا می شود دیگر به او فکر نمی کند.

نبی درباره اینکه کی روش گفته است بخش حقوقی فدراسیون فوتبال موضوع نمازی را پیگیری می‌کند اظهار داشت:در بحث سیموئز،کی روش قبلا گفته بود که نمی تواند ادامه بدهد.نمازی بدون اطلاع کی روش این تصمیم را گرفته است.

وی درباره اینکه نمازی گفته است به کی روش گفته بود نمی خواهد بماند گفت:من در جریان مکالمات کی روش ونمازی نیستم.آنچه به اطلاع فدراسیون رسید این است که نمازی به کفاشیان ایمیل زده است که نمی تواند ادامه بدهد.

نبی درباره شایعاتی که پیرامون دعوت مهرداد بیت آشور به تیم ملی مطرح است و اینکه برخی این مساله را به ارتباط میان او و امید نمازی مربوط می دانند اظهار داشت:اصلا چنین بحثی صحت ندارد.کی روش با کسی تعارف ندارد.اگر بازیکنی را نپسندد به تیم ملی او را دعوت نمی کند.همه بازیکنانی هم که در این مدت به تیم ملی دعوت شدند با نظر کی روش بوده است.

وی درباره اینکه کی روش از نمازی به عنوان تدارکات یاد کرده است گفت:قاعدتا کی روش این لفظ را به کار نبرده است.اگر هم به این عنوان از نمازی یاد کرده است از خودش سوال کنید.

نبی درباره اینکه به نظر می رسد کی روش سعی در تحقیر افراد همکارش دارد عنوان کرد:از آغاز سال با کی روش هستم و در بازی های داخلی و خارجی در کنارش قرار دارم.او دیسپلین خاصی دارد که به دلیل حضورش در تیم های مختلف و کار با فرگوسن است.اینکه بخواهد تحقیر کند نیست ولی درباره مسائل تیم ملی دقت ویژه ای دارد.این مساله را نباید به دلیل تحقیر دانست.

وی درباره حضور یحیی گل محمدی در تمرین روز شنبه و اینکه احتمال دارد او به کادر فنی تیم ملی اضافه شود گفت:مربیان ایرانی همیشه به تمرین می آیند.پیروانی،صالح و دوستان دیگر به تمرین تیم ملی می آیند.الان هم مارکار آقاجانیان در کادر فنی تیم ملی هست ولی قطعا کی روش یک دستیار دیگر هم می آورد.

نبی درباره اینکه آیا تا جام جهانی به عنوان سرپرست در تیم ملی می ماند یا نه اظهار داشت:فعلا که هستیم ببینیم قسمت چه می شود.

وی درباره وضعیت میزبانی کرج برای بازی فردا گفت:مشکل نور داشت که فکر می کنم این مساله حل شده است و زمین کرج مشکل نور ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391