برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه بهروان به روسای هیات‌های فوتبال استان‌ها

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۹ — تسنیم

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر فوتبال ایران تازه‌ترین قوانین در مورد مسابقات لیگ‌های دسته اول تا سوم فوتبال کشور را تشریح کرد.

غلامرضا  بهروان

به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال، غلامرضا بهروان، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، در نامه‌ای به روسای هیئت فوتبال استان‌ها به مواردی اشاره کرد. متن نامه به شرح زیر است:

با توجه به وصول برخی سوالات از سوی برخی هیئت های محترم فوتبال ، مسئولین و بازیکنان باشگاه های حاضر در مسابقات لیگ دسته اول ، دوم و سوم بزرگسالان کشور و نیز به منظور آگاهی بیشتر و بهره برداری جامع ، مراتب به شرح ذیل اعلام می شود:

۱-کلیه باشگاه‌ها موظفند ۳ % از کل مبالغ مندرج در قراردادهای فیمابین باشگاه‌ها با بازیکنان و مربیان خود را در وجه حساب جاری هیئت فوتبال استان مربوطه واریز کنند.

۲-با عنایت به نامه شماره ۲۶۱/۴۹۳۷/۱۱ مورخ ۹۲/۴/۱۰ ، بازیکنانی که فقط قصد انتقال قطعی به استان دیگری را دارند باید نسبت به پرداخت مبلغ خروج از استان خود در وجه حساب جاری هیئت فوتبال مربوطه اقدام کنند و درصورتیکه بازیکنی قصد انتقال موقت به باشگاهی دیگر در خارج از استان را داشته باشد ، نیازی به واریز مبلغ خروج از استان را ندارد ولی باید پس از پایان مدت انتقال موقت خود مجدداً به باشگاه اول مراجعه کند.

۳- به منظور یکسان سازی توپ های مورد استفاده در مسابقات لیگ دسته اول و دوم بزرگسالان و با عنایت به نامه شماره ۱۹۰۶/ ۱۱۰مورخ ۹۲/۵/۱۴ ، تیم های حاضر در مسابقات مذکور ملزم به استفاده از توپ آل اشپورت تعیین شده از سوی سازمان لیگ فوتبال در مسابقات مربوطه می باشند که به همین منظور نیز در ابتدای فصل تعداد ۱۵ و ۲۰ عدد به ترتیب به کلیه هیئت های فوتبال و باشگاه های حاضر در مسابقات لیگ دسته اول و دوم اختصاص و تحویل گردید.

۴-با عنایت به ماده ۱۰ آئین نامه اجرایی مسابقات به شماره ۲۶۱/۸۴۱۹/۱۱ مورخ ۹۱/۶/۱۲ ، چنانچه تیمی در یک دوره از مسابقات بدون عذر موجه از حضور در دو دیدار ( متناوب یا متوالی ) از مسابقات خود خودداری کند از جدول مسابقاتی حذف و درخصوص چگونگی محاسبه نتایج تیم مذکور بدین شرح اقدام می شود:

نتایج حاصل از دیدارهای برگزار شده قبل از دومین دیداری که یک تیم حضور پیدا نمی کند به قوت خود باقی می ماند و هیچگونه تغییری در جدول مسابقات حادث نخواهد شد و امتیازات مکتسبه در دیدارهای قبلی در جدول مسابقاتی منظور خواهد گردید لیکن نتایج دیدارهای بعدی آن تیم ( پس از خروج از جدول مسابقات ) ۳ بر صفر به سود حریفان تیم مذکور ثبت می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391