برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه فدراسیون فوتبال درخصوص تبلیغات شهری با لوگوی جام جهانی

دوشنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۴ — واحد مرکزی خبر

رئیس فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای به ۴ نهاد از آنها خواست تا از پخش هرگونه تبلیغات شهری با لوگوی جام جهانی بدون دریافت مجوز فدراسیون فوتبال خودداری کنند.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون؛ علی کفاشیان با ارسال نامه ای به سازمان صدا و سیما، شهرداری تهران، سازمان گردشگری و میراث فرهنگی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از آنها خواست تا از پخش هرگونه تبلیغات شهری با لوگوی جام جهانی بدون دریافت مجوز فدراسیون فوتبال خودداری کنند.

در متن نامه علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال به مسئولین سازمانهای مذکور آمده است: طبق قوانین و مقررات تجاری فدراسیون جهانی فوتبال-فیفا، هر گونه استفاده از نام، نشان و لوگوی مسابقات رسمی فیفا، در انحصار آن سازمان جهانی و ازاستفاده از آن بدون مجوز میسر نبوده و دارای تبعات قانونی است. در ادامه نامه هم نوشته شده، اخیرا در برخی از تابلو های تبلیغاتی شهری یا رسانه های گروهی از اعزام گردشگرها به مسابقات جام جهانی استفاده می شود و انجام این تبلیغات بدون دستیابی به هر گونه نفع مادی و معنوی مطابق مقررات نبوده و نیازمند دستور توقف این نوع بهره برداری تجاری از نام تیم ملی فوتبال و جام جهانی است.

پیش از پخش هر گونه تبلیغات در سطح شهر توسط موسسات گردشگری درباره اعزام به جام جهانی باید قبلا مجوزهای لازم را از فدراسیون فوتبال دریافت شده تا پس از طی تشریفات قانونی ، تبلیغات در سطح شهر امکان پذیر باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391