برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محرم نویدکیا: به ۹۰ می‌روم که از حق اصفهان دفاع کنم

پنجشنبه، ۲۲ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۰۷ — مهر

کاپیتان تیم سپاهان شامگاه چهارشنبه بار دیگر از مصاحبه با خبرنگاران رسانه‌های گروهی خودداری کرد و گفت: فوتبال نیاز به حرف زدن ندارد.

محرم نویدکیا، کاپیتان تیم سپاهان که معمولاً با خبرنگاران رسانه‌های گروهی مصاحبه نمی‌کند، چهارشنبه شب نیز با وجود درخواست‌های خبرنگاران برای مصاحبه، از انجام مصاحبه با خبرنگاران خودداری کرد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره علاقه هواداران سپاهان برای مصاحبه با او اظهار داشت: هوادارانی که به من علاقه دارند، می‌توانند بازی فوتبالم را تماشا کنند و فوتبال نیازی به حرف زدن ندارد.

کاپیتان سپاهان افزود: من برای سپاهان بازی می‌کنم و دیگر نیازی نیست که درباره آن مصاحبه کنم و به خاطر آن هیچ گاه مصاحبه نمی‌کنم.

وی در واکنش به یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه اگر فوتبال نیاز به حرف زدن ندارد، چرا در برنامه ۹۰ حاضر می‌شود، خاطرنشان کرد: به برنامه ۹۰ می‌روم تا از حق اصفهان دفاع کنم اما اینجا نیازی به حرف زدن نیست!

محرم نویدکیا در سال‌های گذشته از مصاحبه با خبرنگاران رسانه‌های گروهی همواره خودداری می‌کند و در برخی شرایط خاص، با برنامه ۹۰ یا برخی رسانه‌ها صحبت می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391