برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظمی: قطری‌ها ناخواسته‌ اشتباه کردند

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۰ — باشگاه خبرنگاران

مدیر عامل تیم فوتبال تراکتور سازی در خصوص شکایت به فیفا نسبت به کار شکنی قطری‌ها برای صدور رویداد گفت: این موضوع صحت ندارد و ما شکایتی از قطری‌ها نکردیم.

جمشید نظمی

جمشید نظمی افزود: بحث شکایت از قطری‌ها در باشگاه مطرح نبوده است، برخی از افراد این شایعه را به وجود آوردند که ما قصد شکایت به فیفا را داریم در صورتیکه این موضوع صحت ندارد.

نظمی در ادامه اظهار داشت: باشگاه قطری نخستین بار است که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کند به خاطر همین با روند کاری این مسابقات آشنا نیست، این باشگاه هنوز نسبت به لیگ قهرمانان آسیا توجیه پذیر نشده است، بر این اساس غرضی نسبت به تاخیر صدور روادید و انتخاب هتل ندارد.

وی بیان کرد: باشگاه قطری‌ روادید ما را صادر کرده است و ما مشکلی از این بابت نداریم فقط تاخیر آنها در مورد محل هتل بود که آن هم برطرف کردند.

وی در مورد بازی با لخویا‌ قطر اظهار داشت: با بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند تا لخویا را در زمین خودش شکست دهند، امیدوارم با بازی خوب بتوانیم لخویا را ببریم.

مدیر عامل تراکتور سازی درباره پاداشتی‌ها بیان کرد: ما درصد توانمان پاداش دادیم اگر پول به دستمان برسد یک مقدار دیگر هم به بازیکنان می‌دهیم.

وی در مورد پاداش ۵ میلیونی شورای شهربه بازیکنان تراکتورسازی گفت: این موضوع شایعه است شورای شهر پاداش پرداخت نمی‌کند، استاندار رقمی رابه عنوان پاداش بعد از قهرمانی جام حذفی قول داده بود که آن را داد.

وی در ادامه اظهار داشت: ما پنج میلیون دریافتی را بین بازیکنان تقسیم کردیم و مابقی پاداشها هم به آنها پرداخت می‌کنیم.

وی در مورد اهدای یک میلیارد تومان شورای شهر به باشگاه تراکتور سازی گفت: بر اساس برنامه ۵۰۰ میلیون تومان را قرار است امروز به حساب باشگاه بریزند، همچنین ۵۰۰میلیون تومان دیگر که منوط به قهرمانی در جام حذفی بود قرار است بعد از عید به حساب باشگا واریز کنند.

وی در مورد وضعیت تونی اولیویرا در تیم تراکتورسازی بیان کرد: درحال حاضر ما تمرکزمان روی بازیهای لیگ قهرمانان آسیا است و بعد از پایان لیگ برتر با تونی برای ماندن در تیم تراکتورسازی مذاکره می کنیم.

وی در مورد وضعیت کریم انصاری فرد نیز بیان کرد: ما هم شنیدیم که انصاری فرد از باشگاه جنوا ایتالیا پیشنهاد دارد اما هنوز نامه رسمی دریافت نکردیم، همچنین خود انصاری فرد هم هنوز حرفی در این باره نزده است.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید گفت: درحال حاضر تمرکزمان روی لیگ قهرمانان اسیا است و با بازیکنی برای حضور در فصل بعد درتیم تراکتورسازی مذاکره نکردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391