برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نشست هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار شد

شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۵ — ایسنا

اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز نشستی دو ساعته در دفتر مدیرعامل باشگاه برگزار کردند.

تیم پرسپولیس

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در این جلسه که از ساعت ۱۱ صبح در ساختمان باشگاه برگزار شد، محمد صادق اکبری رئیس هیأت مدیره، علی پروین مدیر عامل، محمد جمشیدی، محمد حسین نامی، اعضای هیأت مدیره و بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه حضور داشتند.

در این نشست علی پروین مدیرعامل باشگاه گزارشی درباره فعالیت‌های انجام شده به اعضای هیأت مدیره ارائه کرد. اعضای هیأت مدیره در این جلسه ضمن بررسی وضعیت باشگاه، از عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در بازی برابر صبا و بازگشت به کورس قهرمانی تقدیر کرده و ضمن تشکر و تقدیر از حمایت همه جانبه هواداران، به حمایت گسترده در سه بازی باقی مانده تاکید کردند.

در این نشست درباره برخی مسائل باشگاه نیز تصمیماتی اتخاذ شد. بر اساس تصمیم اعضای هیأت مدیره مقرر شد حساب کمک‌های مردمی باشگاه مسدود گردیده و کلیه موجودی‌های حساب کمک‌های مردمی به حساب درآمدهای باشگاه واریز شده و در جلسه بعدی هیأت مدیره این موضوع توسط ذیحسابی و مدیر امور مالی باشگاه گزارش شود.

همچنین مقرر شد امور مالی باشگاه آخرین وضعیت هزینه‌های جاری و بدهی‌های باشگاه را در جلسه بعدی این هیأت مدیره گزارش کند.

اعضای هیأت مدیره مصوب کردند که تمامی اقدامات اقتصادی از سوی مدیرعامل باشگاه پس از تصویب هیأت مدیره قابلیت اجرایی خواهد داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391