برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عذر‌خواهی رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال از تماشاگران

جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۶ — فارس

رئیس کانون هواداران استقلال گفت: از صحبت‌های من سوءبرداشت شده ولی اگر حرفی زدم که باعث ناراحتی هواداران شده عذرخواهی می‌کنم.

عباس نقدی زاده در خصوص اظهار نظری که بعد از پایان دیدار استقلال و الشباب مطرح کرده بود گفت:من بعد از بازی صحنه ای در ورزشگاه دیدم که خیلی رویم اثر گذاشت. وقتی بازی تمام شد دیدم یک نفر در مقابل دوربین تلویزیونی عصبانی است و از بازیکنی که تیم را ترک کرده حمایت می‌کند. وقتی او این حرف را زد ۵۰ نفر دیگر هم همان موضع را گرفتند و فضا متشنج شده بود به همین دلیل من مقابل دوربین‌ها آنگونه حرف زدم که البته فکر می کنم تمامی صحبت‌های من منعکس نشد.

وی افزود: اگر حرفی زدم که باعث ایجاد ناراحتی هواداران شده از آنها عذر‌خواهی می کنم. چون خودم از جنس هواداران هستمبه خودم اجازه نمی‌دهم که بگویم هواداران به ورزشگاه نیایند و به همین دلیل اگر کسی از من ناراحتی دارد از او عذر می‌خواهم.

رئیس کانون هواداران استقلال در پایان به فارس گفت: امسال استقلال از لحاظ بازیکن ریزش داشته و از تماشاگران می‌خواهم از تیم در این سه بازی آینده حمایت کنند. دیدی که تراکتورسازی با حمایت مردم و تماشاگران ۱۰ نفره حریفش را شکست داد و امیدوارم هواداران ما هم این کار را انجام دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391