برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پاداش، خرید بازیکن و برگزاری اردو از جیب دوستان شهریار

شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۳۳ — فارس

تعدادی از دوستان علی دایی به وی اعلام کردند: بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی آماده کمک به پرسپولیس در سه بازی بعدی و حتی فصل آینده هستند.

علی دایی

دغدغه‌های مالی باشگاه پرسپولیس در چند وقت اخیر یکی از سوژه‌های داغ رسانه‌ها بوده و همین موضوع حتیباعث شد که قرمزپوشان دست به اعتصاب هم بزنند.

پس از اینکه علی پروین هم به پرسپولیس آمد و کاری از او برای تامین منابع مالی بر نیامد جالب این است کهتعدادی از دوستان صمیمی علی دایی در اقدامی عجیب به وی اعلام کردند که آماده هرگونه کمک به پرسپولیس برای حضور پرقدرت در سه بازی آینده، تامین هزینه‌های جاری و حتی جذب بازیکن برای فصل آینده را دارند و آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

این در شرایطی است که این دوستان دایی کلیه هزینه‌های اردوهای تیم فوتبال پرسپولیس در یک ماه اخیر و بازی‌های تدارکاتی را نیز قبول کرده‌اند و اعلام کردند که بدون هیچ چشم‌داشتی حاضر به پرداخت هزینه‌های تیم فوتبال پرسپولیس تا زمان حضور علی دایی در این تیم هستند.

این اقدام دوستان دایی در این شرایط حساس قرمزپوشان شاید باعث تعجب خیلی‌ها شده اما این موضوع باعث شده تا کلیه بازیکنان با روحیه عجیبی خود را برای بازی‌های آینده آماده کنند.

این دوستان دایی حتی پاداش بازی با صبا را نیز برای پرداخت بهبازیکنان تقبل کردند و روز چهارشنبه با نظر دایی به بازیکنان پرداپاداشها اهدا خواهد شد.

این دوستان جلسات مختلفی با دایی برگزار کرده‌اند و در تماس‌های تلفنی نیز با وی در ارتباط هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391