برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رد حضور فرد بالادستی فدراسیون فوتبال در پرونده محسن قهرمانی

سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۵ — تسنیم

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: صحبت‌هایی که در خصوص دخالت یک فرد بالا دستی فدراسیون در پرونده محسن قهرمانی شده است را تایید نمی‌کنم.

علیرضا صالحی ، در خصوص اینکه گفته می‌شود قرار است کمیته استیناف فدراسیون فوتبال پرونده محسن قهرمانی را بررسی کند، اظهار داشت: محسن قهرمانی اعتراضی به رای پرونده‌اش نداشته که بخواهیم آن را بررسی کنیم. اعتراض به آرای این پرونده تنها از سوی آقایان زندی، کریمی، بادیه و اکبری بوده که قرار است به اعتراض آنها رسیدگی شود.

وی افزود: پس از اعلام رای پرونده محسن قهرمانی بخشی از پرونده به کمیته استیناف رسید اما قسمت اصلی پرونده به دست ما نرسیده بود. پرونده تازه کامل شده و قرار است از معترضان به این رای دعوت شود تا به اعتراض‌شان رسیدگی کنیم.

رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره اینکه گفته می‌شود فایل صوتی جدیدی وجود دارد که پای یکی از مسئولان بالا دستی فدراسیون را به میان می‌کشد، گفت: آنهایی که به رای اعتراض کردند اعلام داشتند که یک فایل صوتی جدید هم در اختیار دارند. دستور دادیم برای رسیدگی به این اعتراض جلسه‌ای با حضور اعضا و معترضان برگزار شود که زمان این جلسه را دبیرخانه کمیته انضباطی باید مشخص کند.

صالحی ادامه داد: این مسئله تنها در حد یک اظهارنظر است اما می‌توان به عنوان یک اعتراض و شکایت به آن رسیدگی شود. شاید دلیل و مدرک هم وجود داشته باشد اما باید دید این مدارک از نظر قضایی اعتبار دارد یا نه. این فایل صوتی فقط یک ادعا است و اینکه چه چیزی باشد را نمی‌دانیم.

وی با بیان اینکه هر مدرکی که در پرونده وجود داشته باشد قابل رسیدگی است، اظهار داشت: هر دلیل و مدرکی که در پرونده وجود داشته باشد، به آن رسیدگی می‌کنیم و اگر به کل افراد دخیل در پرونده تسری پیدا کند، مطمئن باشید این مدارک تاثیرگذار است. اصلاً این فایل صوتی که تنها یک ادعا است را کنار بگذارید و ما از ابتدا پرونده را بازبینی خواهیم کرد.

«حضور یک فرد بالادستی فدراسیون را در پرونده محسن قهرمانی تایید می‌کنید یا نه؟»، رئیس کمیته استیناف در پاسخ به این سوال گفت: این صحبت‌هایی است که برخی رسانه‌ها می‌گویند و من آن را تایید نمی‌کنم. ما هنوز پرونده را رسیدگی نکردیم و در دستور کار قرار دادیم که افرای که اعتراض کردند بیایند و به شکایت‌شان رسیدگی شود.

صالحی تاکید کرد: نه چیزی را تایید می‌کنیم و نه روی مسئله‌ای صحه می‌گذاریم و این موارد شائبه‌هایی است که در ذهن یک خبرنگار به وجود آمده است. حتی ما در مقام رسیدگی نمی‌توانیم به طور قطع و یقین صحبتی کنیم و برای رسیدگی به این مسئله مراحل اداری را طی کردیم و زمان خواستیم تا به پرونده رسیدگی کنیم و دفاعیات معترضان را بشنویم. تا چیزی هم نشنویم و مدرکی نبینیم نمی‌توانیم بگوییم افراد دیگری در این پرونده دخالت داشتند، چه برسد به اینکه این افراد از بالا دست یا پایین دستی‌های فدراسیون باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391