برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جنگ پروین و دایی در مانتو فروشی!

شنبه، ۲۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۹ — قانون آنلاین

بنا بر نوشته یکی از روزنامه های ورزشی، علی پروین در این جلسه با محمد مایلی کهن، دیگر نفری که رابطه کارد و پنیری با علی دایی دارد وارد مذاکره می شود تا برای فصل بعد این باشگاه از همین حالا مهره چینی کند؛ از خریدن بازیکن گرفته تا تغییرات در کادر فنی. بحث مورد توجه هم برگرداندن علی کریمی، ستاره سابق پرسپولیس و دیگر نفری که با دایی مشکل دارد، به پرسپولیس است.

علی دایی و علی پروین

علی پروین هرگونه مذاکره با مخالفین علی دایی، سرمربی پرسپولیس را رد کرد.

از همان روزی که علی پروین به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس از وزارت ورزش پست گرفت شایعه سر زبان افتاد؛ اینکه دو علی در کنار هم یک تیم نمی شوند. هنوز زمان زیادی از خبر استعفای رویانیان و روی کار آمدن پروین نگذشته بود که شایعه شد دایی هم از کارش استعفا می کند. با این حال این شایعه‌ها در حد حرف ماند و پرسپولیس به رغم همه روزهای خوبی و بدی که داشت به تعطیلات یک ماهه اسفند رسید؛ حالا این تیم با مشکلات مالی دست به گریبان است و طعنه دایی به مدیریت پروین مبنی بر اینکه «باشگاه ایده ۲۰۱۴ می خواهد» به قوت خود باقی است.

در این بین اگرچه بحث خصوصی سازی این باشگاه بیش از هر زمان دیگری به گوش می رسد ولی دادن اختیارات کامل به پروین تا پایان فصل باعث شده تا از همین حالا شایعات سمت و سوی دیگری بگیرد: اینکه «علی» سرپرست قرار است زیر آب «علی» سرمربی را بزند. ماجرا هم ظاهرا در یک مانتو فروشی رخ داده و بحث جالب ماجرا هم اینکه پای «علی» سوم، که همان کریمی معروف باشد به میان آمده است.

بنا بر نوشته یکی از روزنامه های ورزشی، علی پروین در این جلسه با محمد مایلی کهن، دیگر نفری که رابطه کارد و پنیری با علی دایی دارد وارد مذاکره می شود تا برای فصل بعد این باشگاه از همین حالا مهره چینی کند؛ از خریدن بازیکن گرفته تا تغییرات در کادر فنی. بحث مورد توجه هم برگرداندن علی کریمی، ستاره سابق پرسپولیس و دیگر نفری که با دایی مشکل دارد، به پرسپولیس است.

البته در این بین نفر دیگری هم نامش مطرح می شود؛ داریوش مصطفوی که پیش تر در همین تیم پرسپولیس سابقه مدیر عاملی دارد. جلسه با افرادی که مشکلات عدیده ای با علی دایی، سرمربی وقت پرسپولیس دارند شامه خیلی‌ها را تیز کرده تا از واژه «ائتلاف علیه دایی» حرف بزنند.

البته روی دیگر سکه هم این است که ظاهرا خود دایی هم امید زیادی ندارد تا در باشگاه پرسپولیس برای فصل بعد ماندنی شود؛ اظهارات او در یک برنامه تلویزیونی مبنی بر اینکه اگر مدیرعامل بخواهد من هستم وگر نه می روم، گواه همین موضوع است والا دایی به پرسپولیس برنامه ای سه ساله داده و ظاهرا با رویانیان برای این مدت به توافق رسیده بود.

مورد دیگری که جنگ قدرت بین «دو علی» پرسپولیس را هم شعله ور تر کرده بحث فروش باشگاه پرسپولیس است؛ علی پروین از آمادگی «دوستانش» برای خرید باشگاه سخن می گوید و علی دایی هم گفته اگر وزارت فروشنده است «دوستانی» دارد که باشگاه را بخرند.

چیده شدن همه این موارد کنار یکدیگر این موضوع را به ذهن متبادر می‌کند که «ائتلاف علی علیه علی» چندان خارج از عرف نیست ولی صحبت های علی پروین با سایت باشگاه پرسپولیس ظاهرا خط بطلانی است بر این شایعه ها.

سرپرست پرسپولیس با جدی شدن بحث «مانتو فروشی» این موارد را کذب محض توصیف کرد و از برخورد با آنهایی حرف زد که به چنین شایعه هایی دامن می زنند: «بابت رواج این شایعات بسیار متاسفم و نمی‌دانم چه باید بگویم. من که اهل شکایت از رسانه‌ها نبودم اما نمی‌دانم این شایعه‌پردازی‌ها بر چه اساسی صورت می‌گیرد. بنده با هر کسی بخواهم جلسه داشته باشم، این کار را در باشگاه انجام می‌دهم و نیازی نیست که کسی را جای دیگری ببینم. همین آقای مصطفوی را چهار، پنج ماه است ندیدم و مایلی‌کهن را هم پس از آن جلسه پیشکسوتان ندیده‌ام.»

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: «در این مدت جز حل مشکلات مالی تیم و باشگاه و پیدا کردن راه حل برای آنها به هیچ چیز دیگری فکر نکرده‌ام. هیچ یک از این شایعات به قدر ذره‌ای صحت ندارد و من باید بگویم در صورت تکرار چنین شایعاتی اقدام قانونی خواهیم کرد. چرا که این شایعات با هدف تخریب روابط مدیر عامل باشگاه و سرمربی تیم و ضربه زدن به تیم و بازیکنان صورت می‌گیرد. به این ترتیب نمی‌توانم فقط به تکذیب شایعات قناعت کنم و ناچار خواهیم بود برای جلوگیری از تکرار این شایعات دست به اقدامات قانونی بزنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391