برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: اگر از باختن بترسیم، باید در تیم ملی را تخته کنیم

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما نباید از باختن در بازی‌های دوستانه هراسی داشته باشیم، در غیر این‌صورت باید در تیم ملی را تخته کنیم و فقط به تمرین بپردازیم.

علی پروین ، در مورد عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در بازی برابر کویت و بازی دوستانه مقابل گینه اظهار داشت: اگر ما حرفی می‌زنیم فقط به عنوان دلسوزی است چون من آرزویم این است که تیم ملی ما که با سختی و البته پس از آن شیرینی به جام جهانی رفت دست از پا درازتربرنگردد و انشاء‌الله طوری شرایط مهیا شود که بچه‌ها با حضور در جام جهانی پدیده شوند و تیمی باشند که همه از آنها تعریف و تمجید کنند.

وی افزود: ما بازی‌های خوبی را مقابل کویت و گینه انجام دادیم. بالاخره کی‌روش مشخص بود به دنبال دو هدف خاص خودش است؛ محک زدن جوانان و بررسی بازیکنان با تجربه که به نظرم به هدفش رسید. ما اگر بخواهیم در این گونه بازی‌ها از باخت بترسیم باید در تیم ملی را ببندیم و فقط تمرین کنیم که این هم فایده‌ای ندارد.

پروین ادامه داد: پس ما هرگز نباید از باخت بترسیم. گینه با بازی خوبش مقابل ما به نظرم بخشی از ضعف‌های ما را به ما نشان داد. این تیم ملی و بچه‌ها نیاز به ۴ بازی دوستانه و اردوی تدارکاتی گردن کلفت دارند. صد روز تا جام جهانی مانده وقت بدی نیست پس بهتر است تا دیر نشده به جای قدم زدن برای رسیدن به هدفمان بدویم.

پروین خاطر نشان کرد: البته طبیعی است که پس از هر باخت شاید انتقادهایی باشد اما به نظرم هرگز نباید از این انتقادها و این باخت‌ها ترسی داشته باشیم. باخت مقابل گینه بد نبود چون تیم ملی ما به هدفش رسید و بچه‌ها پس از ۴ یا ۵ روز که دور هم جمع شدند و در این بازی به میدان رفتند. استارت خوبی بود اما باید بیشتر کار کنیم تا در جام جهانی زنگ تفریح نشویم.

سرپرستباشگاه پرسپولیس در پاسخ به سؤالی که آیا باخت مقابل گینه برای تیم ملی خطرناک بود، گفت: به نظرم هرگز خطرناک نبود. در بازی‌های دوستانه از این اتفاقات می‌افتد و به نظرم بد نیست. اصل این است که در بازی‌های رسمی مقابل تیم‌ها دست و پا بسته نباشیم. همین ماتیوس را نگاه کنید که در یک برنامه تلویزیونی نظراتشان را درباره ۳ بازی ما در جام جهانی در کنار علی دایی مطرح کرد. پس اینها را باید کنار هم جمع کنیم و همه در راستای کمک به تیم ملی خرج کنیم. بالاخره این بازیکنان مانند ماتیوس و دایی و خیلی از مربیان و بچه‌های فوتبالی ما جام جهانی دیده‌اند و هر کس هم که الان حرفی می‌زند دلش برای تیم ملی می‌سوزد. ما آرزویمان سربلندی تیم ملی است و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم وبستری آماده کنیم تا انشاء‌الله بچه‌ها در جام جهانی بدرخشند. کارمان خیلی سخت است این را بارها گفته‌ایم اما باید زودتر کار را شروع کنیم تا ترس‌مان برای حضور در جام جهانی بریزد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391