برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی: باشگاه پرسپولیس باید به اهلش واگذار شود

دوشنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۶ — باشگاه خبرنگاران

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری تیم‌های استقلال و پرسپولیس باید براساس دانش، مهارت و سرمایه باشد.

تیم پرسپولیس

سیدهادی حسینی، سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در خصوص واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی گفت: بنده مستقیما از طریق مجلس این امر را پیگیری می‌کنم و طی جلساتی که داشتیم و بررسی‌های انجام شده، قانونی را تنظیم می‌کنیم که اگر وزارت ورزش به درستی آن را اجرا کند، باشگاه‌ های خصوصی و دولتی از این بلاتکلیفی نجات می‌یابند و می‌توانیم تیم‌های فوتبال خوبی را آماده کنیم.

وی ادامه داد: ما به دولت اعتماد کامل داریم و با این اعتماد امیدواریم که دولت کمک کند تا دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به اهلش واگذار شود، مطمئنا اگر این اتفاق بیفتد بعضی از دخالت‌ها و تصمیم‌گیری‌های نابجا کنار گذاشته خواهد شد.

حسینی در رابطه با تغییر و تحولات گفت: اولویت اول ما فوتبال است و به دنبال آن هستیم که تجربه بسیار بد استقلال اهواز و شیرین فراز و تیم‌های دیگر که منجر به تعطیل شدن این تیم‌ها شد، تکرار نشود و با توجه به روش خصوصی‌سازی تیم‌ها در اروپا و کشورهای اطراف این امر باید سبب شود تا تیم‌ها در عرصه فوتبال و اقتصاد رقابت کنند که منجر به درآمدزایی برای آنها خواهد شد.

وی ادامه داد: واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس باید براساس دانش و مهارت و سرمایه باشد و افرادی که می‌خواهند در مزایده این دو تیم شرکت کنند باید حتما معدود باشند و این افراد باید دانش، مهارت و سرمایه را در کنار هم داشته باشند، در غیر اینصورت این دو تیم هم به سرنوشت تیم‌های تعطیل شده منجر خواهند شد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391