برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسینی: باشگاه پرسپولیس باید به اهلش واگذار شود

دوشنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۶ — باشگاه خبرنگاران

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری تیم‌های استقلال و پرسپولیس باید براساس دانش، مهارت و سرمایه باشد.

تیم پرسپولیس

سیدهادی حسینی، سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در خصوص واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی گفت: بنده مستقیما از طریق مجلس این امر را پیگیری می‌کنم و طی جلساتی که داشتیم و بررسی‌های انجام شده، قانونی را تنظیم می‌کنیم که اگر وزارت ورزش به درستی آن را اجرا کند، باشگاه‌ های خصوصی و دولتی از این بلاتکلیفی نجات می‌یابند و می‌توانیم تیم‌های فوتبال خوبی را آماده کنیم.

وی ادامه داد: ما به دولت اعتماد کامل داریم و با این اعتماد امیدواریم که دولت کمک کند تا دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به اهلش واگذار شود، مطمئنا اگر این اتفاق بیفتد بعضی از دخالت‌ها و تصمیم‌گیری‌های نابجا کنار گذاشته خواهد شد.

حسینی در رابطه با تغییر و تحولات گفت: اولویت اول ما فوتبال است و به دنبال آن هستیم که تجربه بسیار بد استقلال اهواز و شیرین فراز و تیم‌های دیگر که منجر به تعطیل شدن این تیم‌ها شد، تکرار نشود و با توجه به روش خصوصی‌سازی تیم‌ها در اروپا و کشورهای اطراف این امر باید سبب شود تا تیم‌ها در عرصه فوتبال و اقتصاد رقابت کنند که منجر به درآمدزایی برای آنها خواهد شد.

وی ادامه داد: واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس باید براساس دانش و مهارت و سرمایه باشد و افرادی که می‌خواهند در مزایده این دو تیم شرکت کنند باید حتما معدود باشند و این افراد باید دانش، مهارت و سرمایه را در کنار هم داشته باشند، در غیر اینصورت این دو تیم هم به سرنوشت تیم‌های تعطیل شده منجر خواهند شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391