برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پایان رافت: مقصر اصلی اتفاقات غیراخلاقی مسئولانی هستند که مجوز می‌دهند

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۲ — باشگاه خبرنگاران

پایان رافت مسئول آکادمی فوتبال پرسپولیس گفت: در مدارسی مسائل غیراخلاقی رخ می‌دهد که مدرسان و مسئولان آن هیچ تخصصی در فوتبال ندارند و مسئولانی که به آنها مجوز می‌دهند مقصر اصلی هستند.

پایان رأفت

پایان رافت مسئول آکادمی پرسپولیس در مورد مسائل غیراخلاقی در مدارس فوتبال اظهار داشت: اخبار به روز منتشر می‌شود و این طبیعی است اگر اتفاقی بیافتد همه اطلاع پیدا می‌کنند، موضوع صحت دارد و این موارد در مدارس فوتبالی اتفاق می‌افتد که در آن افرادی به اصطلاح آموزش فوتبال می‌دهند که تا به حال ضربه‌ای به توپ نزده‌اند و از فوتبال اطلاعی ندارند و فقط برای پرکردن جیب خود و انجام دادن چنین کارهای غیراخلاقی مدرسه فوتبال می‌زنند در ابتدا باید مسئولانی همچون هیئت فوتبال، فدراسیونم فوتبال، کمیته آموزش دقت کنند بعد مجوز دهند و بعد از آن خانواده‌ها برای انتخاب مدارس فوتبال مناسب با ریزبینی و دقت بیشتر این کار را انجام دهند.

رافت در ادامه بیان کرد: در تعطیلات عید و بعد از آن به دلیل شروع جام‌جهانی امتحانات زودتر به پایان می‌رسد وتعطیلات تابستانی آغاز می‌شود و خانواده‌ها برای پرکردن اوقات فراغت فرزندان خود باید مدارس فوتبالی را گزینش کنند که از آن اطمینان کامل را کسب کرده باشند.

پیشکسوت فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: در سال گذشته وسال ما قبل آن بنده، حمید استیلی، حسینی نصب در منطقه بیست ویک " تهرانسر" زیر نظر شهرداری هزاران شاگرد را به صورت رایگان آموزش می‌دادیم واز این کار هم ما لذت می‌بردیم وهم افرادی که به دلیل نداشتن وسع مالی نمی‌توانستند به این مکان‌ها بیایند وممکن بود درخیابان‌ها بروند میتوانستند توانایی خود را بشناسند وهم خانواده‌ها مکان مناسبی برای فرزندان خود داشتند وما نیز آن‌ها را به عنوان فرزندان ویا برادران خود نگاه می‌کردیم شخصی که چنین نگاهی داشته باشد هیچگاه به فکر سوء استفاده نخواهد افتاد، افرادی در این جریانات مقصر اصلی هستند که مجوز تأسیس چنین مجموعه‌های ورزشی را می‌دهندو این سئوال بسیار قابل تأمل است، چرا باید هر که از راه می رسد بتواند مجوز مدرسه فوتبال بگرید؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391