برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: من نه وزیر را می‌شناسم و نه وزیر مرا!

شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۷ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نه وزیر مرا می‌شناسد و نه من وزیر را می‌شناسم که بخواهم با او سلام و علیک کنم.

محمد رویانیان

محمد رویانیان در حاشیه همایش همبستگی ملی برای حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۱۴ درباره بدهی‌های پرسپولیس اظهار داشت: شک نکنید همان موضوعی که من گفتم درست بوده، هر کسی هم که حرفی زده به عهده خودش است.پس از پایان لیگ صحبت خواهمکرد و می‌گویم که چقدر به دارایی‌های پرسپولیس اضافه کرده‌ایم. الان کسی متوجه نیست.

وی در مورد اینکه چرا با وزیر ورزش و جوانان سلام و علیک نکرده، تصریح کرد: او هم مثل سایر افراد است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا از وزیر ورزش دلخور است، گفت: به گونه‌ای است که نهمن او را می‌شناسم و نه او من را می‌شناسد. فرقی نمی‌کند چه کسی باشد ما مخلص شماها هستیم که در ورزش کار می‌کنید. پس از پایان لیگ صحبت‌هایی را انجام می‌دهم و همه چیز را خواهم گفت.

رویانیان در مورد اینکه آیا از علی پروین دلخور است، گفت: سؤال سیاسی نپرسید، همانطور که گفتم پس از پایان لیگ صحبت می‌کنم تا بیشتر در مورد شرایط تیم آشنا شوید. در مورد وضعیت بین‌المللی پرسپولیس صحبت می‌کنم و اینکه قول داده بودم باشگاه حرفه‌‌ای را رقم بزنیم و چه اتفاقاتی رخ داده است.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود مدتی سعید شیرینی دستگیر شده بود، یادآور شد: او با آن شکم خودش در کنار من ایستاده است. خیلی چیزها می‌گویند شما توجهی به این موارد نکنید.

رویانیان در مورد تیم ملی تصریح کرد: من با تمام وجود و افتخارم برای موفقیت تیم ملی تلاش خواهم کرد. همه حمایت می‌کنند و ما هم با تمام قوا از این تیم حمایت خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه می‌گویند تیم ملی بی‌پول است، گفت: فوتبال همین طور است. تعادل ندارد، سرمایه‌گذاری تعریف شده است. کارهای اساسی مخفی می‌شود و کارهای حاشیه نمایان.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه رضا حقیقی از پرسپولیس شکایت کرده گفت: این مسائل قابل حل است. منتظر هستم تا مدیرعامل جدید معرفی شود و من جلسه خصوصی با او برگزار کنم.

وی در مورد اینکه آیا درست است که شما گفته بودید نه پرسپولیسی هستید نه استقلالی، تأکید کرد: خیر، من تا آخر عمرم پرسپولیسی هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391