برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صفایی: کی‌روش با برنامه‌هایم موافقت کرد

شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۳ — فارس

عضو جدید کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران گفت: پس از ارائه برنامه‌ها و صحبت با کارلوس کی‌روش او با برنامه‌های من موافقت کرد.

مهدی صفایی در مورد حضورش به عنوان مربی بدنساز در کادر فنی تیم ملی فوتبال گفت: یک ماه پیش از سوی فدراسیون با من تماس گرفتند و در جلسه‌ای که با کارلوس کی‌روش داشتیم در مورد برنامه‌ها و طرح‌هایی که دارم صحبت کردم، فیلم کارهایم را به او دادم که در نهایت کی‌روش با حضور من موافقت کرد.

وی در ادامه تأکید کرد: بعد از صحبت‌هایی که انجام شد تصمیم بر این شد که کارهایمان را از همین اردوی پیش‌رو آغاز کنیم، البته کار اصلی ما از اردوی آفریقای جنوبی آغاز می‌شود.

صفایی یادآور شد: بسیاری از باشگاه‌های جهان از قهرمان‌های رزمی استفاده می‌کنند. به خاطر درگیری‌هایی که در این رشته و فوتبال وجود دارد می‌توانیم با آموزش شیوه‌های فرار و رفلکس میزان آسیب‌دیدگی بازیکنان را در برخوردها کاهش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: بنده در رشته‌های رزمی فعالیت کردم و همان ویژگی‌ها را به بازیکنان آموزش می‌دهم. شما در رشته رزمی رفلکس‌ها را آموزش می‌‌دهید ما همین مسائل را با بازیکنان کار می‌کنیم تا آنها از لحاظ آمادگی بدنی در شرایط بهتری قرار بگیرند.

صفایی در مورد اینکه آیا فعالیتش با میکو بدنساز تیم ملی تداخل ندارد، گفت: اتفاقاً ما با یکدیگر همکاری بسیار خوبی داریم و کار ما به هیچ وجه دارای تداخل نیست.

وی افزود: امروز با خسرو حیدری تمرینات سرعتی را کار کردیم و به انجام استارت‌های ۳ تا ۵ ثانیه پرداختیم.

صفایی در مورد شرایط هاشم بیگ‌زاده عنوان کرد: هاشم بیگ‌زاده آسیب‌دیدگی کوچکی دارد که با او روی رسیدن به خودباوری کار می‌کردم باید با تمریناتی که انجام می‌دهیم او را به خودباوری برسانیم.

وی در پاسخ به این سؤال که کارش از اردوی آفریقای جنوبی آغاز می‌شود و چرا از حالا در تمرینات حاضر است، اظهار داشت: علت این امر آشنایی بیشتر با فضای کار است در هر جایی که مربی بوده‌ام ابتدا تلاش کردم با بازیکنان آشنا شوم و قبل از شروع به کار با آنها خوش و بش می‌کنم. دیروز با آندرانیک تیموریان صحبت کردیم و او از ناحیه دست دچار مشکل بود ووضعیت او در حال حاضر بسیار بهتر است.

صفایی در مورد دوران فعالیت ورزشی خود عنوان کرد: در سال ۱۹۹۹ در مسابقات کیک‌بوکس دانمارک به مقام قهرمانی رسیدم، بیشتر فعالیت من تدریس بوده و با آدم‌ها و گروه‌های خاص کار کردم. تنها گروه رسمی تشریفاتی و مراقبتی را در ایران دارم که اعضای بسیار زیادی دارد و بیشترین تمرینات را انجام می‌دهیم.

وی در مورد اینکه چه برنامه‌هایی داشته که کی‌روش با آنها موافقت کرده است، خاطرنشان کرد: اجازه بدهید در این ارتباط کارلوس کی‌روش صحبت کند.

صفایی در مورد اینکه حضور خود را چقدر در آمادگی بازیکنان مؤثر می‌داند، عنوان کرد: این مسئله قطعاً تأثیرگذار است و می‌تواند بازیکنان را از لحاظ روانی کمک کند. تمریناتی که انجام می‌دهید به بازیکنان در آمادگی روانی کمک می‌کند. اگر در ۵۰ درصد از اتفاقات زندگی آمادگی روانی داشته باشید می‌توانید به موفقیت بیشتری برسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391