برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساکت: سپاهان بعد از بازی از رئیس الهلال شکایت کند

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۴ — فارس

مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان گفت: بهتر است سپاهان بعد از بازی و به انضمام مستندات از صحبت‌های رئیس باشگاه الهلال شکایت کند چرا که حق شکایت به دلیل این صحبت‌های سخیف برای سپاهان محفوظ است.

محمدرضا ساکت ، در خصوص اظهارات جنجالی و توهین آمیز رئیس باشگاه الهلال بر علیه کشور ایران، گفت:‌به نظر من شاید این موضوع مقدمه جنگ روانی است که عربستانی‌ها می‌خواهند فضای برگزاری این بازی را تحت تأثیر قرار دهند و یا شاید به دنبال سهم‌خواهی بیشتر از AFC هستند و شاید می‌خواهند با فضاسازی ذهنی نمایندگان AFC را در راستای باج‌خواهی‌های خودشان قرار دهند.

وی ادامه داد: کاری که باید در این شرایط انجام دهیم این است که نه بازیکن، نه مربی، نه مدیر و نه تماشاگر نباید درگیر این صحبت‌ها شود و باید فقط همه همت‌شان را بگذارند که همه استانداردهای AFC را به طور کامل اجرا کنند و مرحله به مرحله پیش ببرند و در هر مرحله هم اقدامات انجام شده را با ناظر AFC در میان بگذارند و آنها را مستندسازی کنند.

ساکت افزود: برای جلوگیری از بهانه‌های آتی و احتمالی عربستانی‌ها باید کلیه خدمات ارائه شده به صورت مخفی و علنی فیلمبرداری شود. به طور مثال امکانات رفاهی، غذایی، زمین تمرین و حتی خودروهای در اختیار قرار داده شده باید مستندسازی شود و نباید فراموش کنیم که تمام این حرف‌ها به دلیل جنگ روانی است. باید این مستندات جمع‌آوری شود و بعد از بازی به همراه گزارش خدمات ارائه شده به AFC تحویل بدهیم و آن زمان سپاهان می‌تواند از این اظهارات سخیف شکایت کند.

مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان، در پاسخ به این سوال که آیا در زمان مدیریت وی هم این اتفاقات می‌افتاد، افزود: بله، ما همه این کارها را می‌کردیم و مستنداتمان را حتی به صورت صورتجلسه درمی‌آوردیم و حتی از مسئولان تیم‌ها امضا هم می‌گرفتیم. ما حتی از امکانات در اختیار قرارداده شده فیلمبرداری می‌کردیم و بیشتر از آنکه حریف بخواهد نماینده AFC را درگیر کند ما خودمان از نماینده AFC می‌خواستیم در صحنه حضور پیدا کند.

ساکت افزود: این حرف‌ها برای تحریک اجتماعی است و به نظرم در این مقطع نباید اقدامی شود و بهتر است سپاهان بعد از بازی و به انضمام مستندات از این صحبت‌های رئیس باشگاه الهلال شکایت کند چرا که حق شکایت به دلیل این صحبت‌های سخیف برای سپاهان محفوظ است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391