برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساکت: سپاهان بعد از بازی از رئیس الهلال شکایت کند

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۴ — فارس

مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان گفت: بهتر است سپاهان بعد از بازی و به انضمام مستندات از صحبت‌های رئیس باشگاه الهلال شکایت کند چرا که حق شکایت به دلیل این صحبت‌های سخیف برای سپاهان محفوظ است.

محمدرضا ساکت ، در خصوص اظهارات جنجالی و توهین آمیز رئیس باشگاه الهلال بر علیه کشور ایران، گفت:‌به نظر من شاید این موضوع مقدمه جنگ روانی است که عربستانی‌ها می‌خواهند فضای برگزاری این بازی را تحت تأثیر قرار دهند و یا شاید به دنبال سهم‌خواهی بیشتر از AFC هستند و شاید می‌خواهند با فضاسازی ذهنی نمایندگان AFC را در راستای باج‌خواهی‌های خودشان قرار دهند.

وی ادامه داد: کاری که باید در این شرایط انجام دهیم این است که نه بازیکن، نه مربی، نه مدیر و نه تماشاگر نباید درگیر این صحبت‌ها شود و باید فقط همه همت‌شان را بگذارند که همه استانداردهای AFC را به طور کامل اجرا کنند و مرحله به مرحله پیش ببرند و در هر مرحله هم اقدامات انجام شده را با ناظر AFC در میان بگذارند و آنها را مستندسازی کنند.

ساکت افزود: برای جلوگیری از بهانه‌های آتی و احتمالی عربستانی‌ها باید کلیه خدمات ارائه شده به صورت مخفی و علنی فیلمبرداری شود. به طور مثال امکانات رفاهی، غذایی، زمین تمرین و حتی خودروهای در اختیار قرار داده شده باید مستندسازی شود و نباید فراموش کنیم که تمام این حرف‌ها به دلیل جنگ روانی است. باید این مستندات جمع‌آوری شود و بعد از بازی به همراه گزارش خدمات ارائه شده به AFC تحویل بدهیم و آن زمان سپاهان می‌تواند از این اظهارات سخیف شکایت کند.

مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان، در پاسخ به این سوال که آیا در زمان مدیریت وی هم این اتفاقات می‌افتاد، افزود: بله، ما همه این کارها را می‌کردیم و مستنداتمان را حتی به صورت صورتجلسه درمی‌آوردیم و حتی از مسئولان تیم‌ها امضا هم می‌گرفتیم. ما حتی از امکانات در اختیار قرارداده شده فیلمبرداری می‌کردیم و بیشتر از آنکه حریف بخواهد نماینده AFC را درگیر کند ما خودمان از نماینده AFC می‌خواستیم در صحنه حضور پیدا کند.

ساکت افزود: این حرف‌ها برای تحریک اجتماعی است و به نظرم در این مقطع نباید اقدامی شود و بهتر است سپاهان بعد از بازی و به انضمام مستندات از این صحبت‌های رئیس باشگاه الهلال شکایت کند چرا که حق شکایت به دلیل این صحبت‌های سخیف برای سپاهان محفوظ است.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391