برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سمندر: دیده نشدن جوانان شایسته فوتبالی افت لیگ را به دنبال دارد

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۹ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: باید یادآور شوم دعوت نشدن بازیکنان برومند و لایق به تیم ملی، بی‌انگیزه‌گی جوانان و کاهش بار فنی لیگ را به دنبال دارد.

غلامرضا سمندر

غلامرضا سمندر در خصوص دعوت نشدن یک سری بازیکنان شایسته تیمش به تیم ملی اظهار داشت: این که برخی بازیکنان علی‌رغم لیاقت و شایستگی به تیم ملی دعوت نمی‌شوند به سلیقه سرمربی تیم ملی بر‌می‌گردد ولی باید پذیرفت که بی‌انگیزه‌گی را در بین جوانان ما به وجود می‌آورد.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز در ادامه افزود: هر کسی سلایق خاص خود را دارد و سرمربی تیم ملی هم از این حالت مستثنی نیست.

سمندر با اشاره به پرسش یکی از بازیکنان تیم مبنی بر اینکه "چه کار کنم که کی‌روش مرا دعوت کند؟!" تصریح کرد: من نمی‌دانم چه جوابی به بازیکنانم بدهم فقط به آنها این نکته را یاد‌آوری کردم که یک جوان باید خوب تمرین کند، در مسابقات پرانگیزه ظاهر شود و امیدوار باشد، به طور قطع نظر "کی‌روش" را به خود جلب می‌کند ولی اگر بازیکنان تیم‌های برتری دیده نشوند لیگ ما افت می‌کند.

مدیرعامل گسترش فولاد تبریز با اشاره به مسئله خطیبی مبنی بر تدارک یک بازی خداحافظی برای وی عنوان کرد: باید گفت مسئله رسول خطیبی به پایان رسیده، خود وی هم این موضوع را دنبال نکرده است ما نیز جریان بازی خداحافظی وی را پیگیری نمی‌کنیم بنابراین با این حساب این موضوع منتفی است.

سمندر ادامه داد: نمی‌خواهیم با پرداختن به مسئله "خطیبی" بار دیگر حاشیه‌ها وارد تیم ما شود.

مدیرعامل گسترش فولاد اظهار داشت: وی چندین مصاحبه علیه باشگاه انجام داده است که به نظرم کار یک مربی حرفه‌ای نیست.

وی با اشاره به عملکرد "تارتار" هم اذعان کرد: نتایج اخیر و جهش رو به جلو در جدول لیگ برتر نشان از کارایی کادر فنی می‌دهد و به طور قطع باید بگویم که از عملکرد "وی" راضی‌ام.

سمندر در پایان خاطرنشان کرد: به طور قطع ما با جدیت کامل از "تارتار" و دیگر اعضا کادر فنی حمایت کرده و برای ارتقا جایگاه جدولی گسترش تلاش می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391