برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سن ساوالان اوجاسان کریم انصاری فرد

پنجشنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۴۵ — اوج نیوز

دسته گلی که کریم انصاری فرد به هواداران تراکتور در کرج داد را خیلی‌ها در اولین سال حضور تیم تبریزی در لیگ برتر به یاد دارند.

کریم از همان روزها خود را از آن مردمی می دانست که به زبان او حرف می زدند و شاید گل او به تیم الاتحاد پاسخ او به همه محبت های هوادارانی بود که او را از آن خود و تیم شان می دانستند.

خبر پیوستن او از تیم پرسپولیس به تراکتور مردم را وادار کرد تا همه از صید این شاه ماهی ابراز رضایت کنند، کریم انصاری فرد بدون استخاره به تبریز آمد و شد کریم ساوالان، دایی این موضوع را زمانی متوجه شد که توپ کریم کنج دروازه پرسپولیس لبخندش را نثار دایی می کرد.

حرکت دقیق، دریبل های بی نقص، نفوذ های مثال زدنی و استارت های انفجاری کریم انصاری فرد امان هر مدافعی را می برد، همان بازیکنی که در کرمان دقیقی را صاحب موقعیت کرد تا تاریخ باشگاه تراکتور با تیز هوشی بازیکنی از جنس آذربایجان جامی را در ویترین خود ببیند که سالها برایش اشک می ریخت، حالا او اشک دروازه بان الاتحاد را در حالی در آورد که شاهکارش در دریبل مدافعان عرب تا سالها در اذهان هواداران فوتبال خواهد ماند.

تراکتور را با هواداران اش می شناسند.

با پرشورهایی که وقتی کسی را دوست داشته باشند برایش سنگ تمام می گذارند، اما داستان یک همشهری و یک همزبان برای آنها طمع دیگری دارد.

انصاری فرد تنها بازیکنی بود که هر بار به تبریز می آمد از سوی هواداران تراکتور به شدت تشویق می شد، اشعار بسیار زیبای هواداران این تیم برای کریم انصاری فرد خود گویای بزرگی و عظمت بازیکنی است که همه به او در تبریز احترام می گذارند، سن ساوالان تک اوجاسان کریم انصاریفرد . . . سن بیزه گل آتاسان کریم انصاری فرد، کریم انصاری فرد...

حرکت بی نقص کریم، تصمیم گیری آنی و دریبل های بی نقص او بازیکنان الاتحاد را مجاب کرد تا از غافل شدن از شماره ده تراکتور اظهار پشیمانی کنند.

انصاری فرد با آن دریبل‌ها بی نقص اش امان مدافعانی را برید که هیچ کدام باور نمی کردند کریم بتواند اصولا کاری را صورت دهد، کریم حرکت را آغاز کرد، مدافع اول را از جریان بازی خارج کرد، مدافع دوم را فریب داد و تا سومی بتواند کاری کند توپ کنج دروازه الاتحاد جا خوش کرده بود، حالا عرب‌ها نام انصاری فرد را هیچگاه از یاد نخواهند برد.

باورش برای خیلی از فوتبالدوستان سخت است که کریم متفاوتی را از فصل گذشته شاهدش بودند.

کریم انصاری فرد همانقدر که در پرسپولیس به مرز فراموشی رفته بود در تراکتور تا مرز آقای گلی لیگ پیش رفته است.

حالا شاید دایی فهمیده باشد که استخاره اش چندان هم بجا نبوده است.

حالا او در تبریز یک نفس تا مرز اسطوره شدن پیش رفته است.

اسطوره غیرت اردبیل در پیشانی تیمی از جنس آذربایجان، همین است که هواداران تراکتور برایش شعر ساخته اند و هر بار می خوانند:

سن ساوالان تک اوجاسان کریم انصاریفرد . . . سن بیزه گل آتاسان کریم انصاری فرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391