برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخربن شاهکار؛ فحاشی فیس‌بوکی به دانیل داوری

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۱۲

نخستین گام تیم ملی فوتبال ایران در راه آماده‌سازی برای جام جهانی فوتبال با شکست برابر تیم نه چندان قوی گینه آغاز شد تا با همین یک شکست، منتقدان همیشه منتظر، فرصت را غنیمت شمارند و ‌انتقادات تند و تیز خود را متوجه تیم ملی و تصمیمات سرمربی آن کنند؛ اما این ‌بار بهانه دنیل داوری است.

دریافت دو گل از سوی دنیل داوری در نخستین بازی تدارکاتی تیم ملی، موجب شده تا صفحات روزنامه‌ها و سایت‌ها پر شود از اظهار‌نظرهایی درباره کارکرد ‌ضعیف این دروازه‌بان و گوشزد کردن‌‌ همان تذکرات بالا به کی‌روش!

در این مرحله حتی دامنه اعتراضات و تحرکات بالا‌تر رفته و ایرانی‌های زیادی که پیش از این با حمله به صفحات فیس‌بوک ایوان زایتسف، مسی، فرنانداد لیما و خیلی‌های دیگر حماسه‌های بزرگی آفریده بودند، در یکی دو روز اخیر به صفحه فیس‌بوک دنیل داوری دروازه‌بان تیم ملی حمله کردند و حسابی از خجالت دروازه‌بان ایرانی تیم اینتراخت برانشوایگ درآمدند.

ایرانی‌های حاضر در این صفحه، ضمن به کار بردن الفاظ زشت و رکیک نسبت به داوری دروازه‌بان ایرانی جا مانده از تیم ملی را به وی یادآور شدند و او را غریبه‌ای خواندند که در تیم ملی ایران جایی ندارد.
همه این رویدادها در حالی است که کمتر از ۹۶ روز دیگر به آغاز جام‌جهانی فوتبال فرصت باقی است و در همه دنیا، هواداران تیم‌های ملی با راه‌اندازی کمپین‌های حقیقی و مجازی به راه‌های گوناگون در حال روحیه دادن به تیم ملی کشورشان هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391