برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهنازی: فوتبال هم مانند سایر رشته‌ها خودش پاسخگوی کارهایش است

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۰ — فارس

دبیرکل کمیته ملی المپیک اعتقاد دارد فوتبال برای حضور در المپیک همانند سایر رشته‌هاست و لازم است آنها مانند سایر فدراسیون‌ها برنامه‌هایشان را ارائه کنند.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

شاهرخ شهنازی بعد از پایان آخرین نشست هیات اجرایی در سال ۹۲ در جمع خبرنگاران گفت: یک موضوعی امروز مورد بررسی قرار گرفت که نتیجه آن به جلسه بعدی موکول شد. تنظیم آیین‌نامه برای کمیسیون ورزشکاران موضوعی بود که امروز در مورد آن بحث کردیم. این آیین‌نامه تنها موردی است که باید به تصویب IOC برسد. کمیسیون ورزشکاران مستقل بوده و خودشان برای انتخابات تصمیم می‌گیرند. بنابراین باید با حساسیت بررسی کنیم تا این کمیسیون بتواند در بهترین شرایط و با استقلال کامل ورزشکارانی را که می‌خواهد انتخاب کند.

وی ادامه داد: ورزشکاران در ابتدا خودشان با برگزاری انتخابات اعضا را مشخص می‌کنند و در ادامه ۶ نفر عضو مجمع عمومی معرفی خواهند شد. با توجه به اینکه بندهای این اساسنامه مورد تاکید است ما یک نگاه کلی داشتیم اعضا نقطه‌نظراتشان را گفتند اما نتیجه کلی به جلسه آینده موکول شد هر زمانی که بحث نهایی شد نتیجه را اعلام می‌کنیم. به لحاظ ماهیت عجله‌ای نداریم.

شهبازی درباره حضور یک نماینده از ورزشکاران در جلسه هیات اجرایی عنوان کرد: بعد از تنظیم آیین‌نامه و تصویب IOC در اینباره تصمیم می‌گیریم. ما خودمان مستقل تصمیم نمی‌گیریم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره بودجه بازی‌های آسیایی و همینطور بودجه کمیته ملی المپیک تصریح کرد: همه اعضای هیات اجرایی هر کدام در شاخه‌هایی که می‌توانند در تلاش هستند بودجه بیشتری برای کمیته و رشته‌های اعزامی بگیرند ما هم براساس برنامه‌ها به فدراسیون‌هایی که اعزام می‌شوند بودجه تزریق می‌کنیم. امروز هم جلسه‌ای با مسئولان هاکی داریم. در انتهای این بررسی‌ها به یک جمع‌بندی خواهیم رسید وپس از آن درباره ترکیب کاروان ایران در بازی‌های ۲۰۱۴ صحبت خواهیم کرد.

شهنازی درباره کمیته بازاریابی و اینکه با اسپانسر خاصی صحبت کرده‌اید خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی بوده اما در سال ۹۳ به صورت جدی در این‌باره صحبت می‌کنیم.

شهنازی درباره پیش‌بینی مدال هم گفت: باید به صورت کارشناسی در این مورد صحبت کنیم که این موضوع هم بعد از بررسی برنامه‌های فدراسیون‌ها صورت می‌گیرد.

وی درباره برنامه‌های تیم‌ملی فوتبال امید تصریح کرد: رشته فوتبال برای حضور در المپیک مانند سایر رشته‌ها است و تفاوتی در کلیات قضیه ندارد از نظر ما فوتبال هم باید برنامه‌هایش را ارائه کند البته آنها یکبار جلسه داشته‌اند اما قرار است دوباره جلسه‌ای داشته باشیم اما اینکه در رسانه‌ها اعلام می‌شود با یک مربی خاص صحبت شده آنها مرجع تخصصی هستند و می‌توانند انتخاب کنند. در نهایت هم مانند سایر رشته‌ها خودشان پاسخگو هستند اما هنوز هیچگونه نقطه‌نظر نهایی داده نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391