برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی درباره ناپاکی فوتسال اغراق می‌کند؛ هر مدرکی دارد منتشر کند

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۲ — مهر

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال می‌گوید وحید شمسایی درباره تماس‌هایی که به او در هفته‌های پایانی لیگ می‌شود اغراق می‌کند و قصد دارد با این صحبت‌ها از این مسائل پیشگیری کند.

وحید شمسایی

سید رضا افتخاری ، در خصوص افشاگری‌های وحید شمسایی درباره تماس‌هایی که به او در هفته‌های پایانی لیگ می‌شود، اظهار کرد: شمسایی کار خوبی کرده است. ما با کسی تعارف نداریم. اگر بو ببریم و حس کنیم کسی تخلف می‌کند، قطعا با او برخورد می‌کنیم. با هیچ کس شوخی نداریم. تیم‌ها این همه زحمت کشیده‌اند و درست نیست یک یا چند نفر این همه زحمت را هدر بدهند.

وی با بیان اینکه کمیته فوتسال هم نظارت دقیقی روی مسابقات لیگ دارد، تاکید کرد: بعید می‌دانم کسی با شمسایی تماس گرفته و به او پیشنهاد داده باشد. دبیری این هفته و هفته بعد با حفاری و تاسیسات دریایی بازی دارد که این دو تیم اهل این صحبت‌ها نیستند. معمولا افرادی مثل شمسایی برای پیشگیری از این اتفاقات در فوتسال، بحث آنرا مطرح می‌کنند.

رئیس کمیته فوتسال ادامه داد: شمسایی با این صحبت‌هایش قصد دارد هشدار بدهد. ما هم در کمیته فوتسال به تمام تیم‌ها در پشت پرده هشدار می‌دهیم و حتی برای دو مسابقه آخر، ناظر ویژه به مسابقات می‌فرستیم. اگر احساس کنیم هر تیمی حق تیم دیگر را ضایع کند به شدت با آن برخورد خواهیم کرد. با این حساب جای نگرانی نیست!

افتخاری در خصوص اینکه شمسایی چند مکالمه را هم ضبط کرده است، گفت: به نظرم شمسایی بلوف می‌زند و اغراق می‌کند. اگر او مدرک و فایل صوتی دارد منتشر کند. منتشر کردن این فایل خودش یک نوع پیشگیری است ولی همانطور که گفتم بعید می‌دانم چنین چیزی باشد!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391