برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: کمپینگ ترک اعتیاد را با کمک وزارت ورزش می‌سازیم

دوشنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۷ — باشگاه خبرنگاران

رییس سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: با کمک وزارت ورزش و شخص وزیر سعی داریم کمپینگ ترک اعتیاد را راه‌اندازی کنیم.

مهدی تاج

مهدی تاج رییس سازمان لیگ برتر فوتبال در حاشیه انتخاب بهترین‌های ورزش کشورمان از سوی رادیو ورزش گفت: به علت اینکه خودم جزء شورای سیاست‌گذاری ورزش رادیو هستم معتقدم که به بهترین‌های ورزش کشورمان فقط مردم رای دادند، هیچ کس غیر از این به ورزشکاران رای نداد که بسیار جای امیدواری دارد.

وی در مورد انتخاب فدراسیون فوتبال به عنوان دومین فدراسیون برتر تصریح کرد: فدراسیون فوتبال نسبت به فدارسیون والیبال با چند رای کمتر به عنوان دومین فدراسیون انتخاب شد، این نشان می‌دهد که مردم علاقه زیادی به مسئولان رییس و بازیکنان دارند که سهم ما از برترین‌ها در بهترین بازیکنان و مربیان از ۱۱ سهم، چهار نفر بود که قوچان‌نژاد و مظفر (مربی فوتسال) جزو بهترین‌ها بودند.

وی ادامه داد: امسال، سال جام جهانی خواهد بود و مردم نشان دادند که از تیم ملی فوتبال خود در راه جام جهانی حمایت کردند که موجب بسی خوشحالی است.

تاج در مورد ساخت کمپینگ ترک اعتیاد با مشارکت وزارت ورزش تاکید کرد: به کمک وزیر ورزش سعی داریم که یک کمپینک ترک اعتیاد می‌سازیم چون اعتیاد مسئله‌ای خانمان‌سوز است.

طبق آمار در کشور ۸۰۰ هزار مرد متاهل داریم که گرفتار اعتیاد هستند جلسه‌ای با وزیر ورزش داشتیم و ما هم در سازمان لیگ تلاش جدی را در راستای ترک اعتیاد آغاز کردیم.

وی ادامه داد: در جام حذفی نیز کار زیبایی انجام شد، رادیو جوان هفته آینده به سازمان لیگ کمک می‌کند، سعی داریم با دارابی معاونت صدا و سیما و صوفی جلسه داشته باشیم تا اعتیاد را به کلی ریشه کن کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391