برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحمانی: بازی تراکتورسازی - العین ۱۲ فروردین ۹۳ برگزار خواهد شد

جمعه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۲ — تسنیم

با درخواست باشگاه تراکتورسازی برای برگزاری دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل العین امارات در روز ۱۲ فروردین موافقت شد.

با موافقت کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، دیدار تراکتورسازی و العین به دلیل همزمانی با روز طبیعت به جای ۱۳ فروردین ۹۳ یک روز جلوتر و در روز ۱۲ فروردین ۹۳ برگزار خواهد شد.

شاهین رحمانی، عضو ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره گفت: بعد از درخواست باشگاه تراکتورسازی و با هماهنگی پخش‌کننده تلویزیونی این مسابقه و موافقت باشگاه العین، دیدار تراکتورسازی - العین به روز ۱۲ فروردین ۹۳ منتقل شد.

وی افزود: بحث اصلی تقارن این روز با ۱۳ فروردین و روز طبیعت بود که مردم به اطراف شهر می‌روند و ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز هم در مسیر این ترددها قرار دارد. با توضیحی که من در مورد مناسبت این روز دادم در نهایت با تغییر زمان بازی موافقت شد.

رحمانی تاکید کرد: البته AFC در مجموع از این تغییرات استقبال نمی‌کند، چراکه می‌تواند آسیب‌هایی را برای اسپانسرها و یا افراد دخیل در برگزاری مسابقه به همراه داشته باشد و هماهنگی مربوط به اخذ ویزا را بر هم بزند.

وی در مورد مخالفت AFC با تغییر زمان بازی استقلال و الجزیره از ۲۷ به ۲۸ اسفند ۹۲ تصریح کرد: همانطور که گفتم برای تغییر زمان بازی باید تمامی طرف‌های دخیل در آن موافق باشند که در این مورد باشگاه الجزیره مخالف این تغییر زمان بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391