برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تونی اولیویرا:باخت ایران مقابل گینه زیاد مهم نیست

پنجشنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۶ — اوج نیوز

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:کامرون چهارشنبه شکست سنگینی مقابل پرتغال متحمل شد اما کسی می تواند بگوید این همان کامرونی است که به جام جهانی می رود؟

آنتونیو اولیویرا

تونی اولیویرا درباره سفر اخیرش به ترکیه عنوان کرد:با توجه به تعطیلی تمرین تیم تراکتورسازی و فرصتی کوتاهی که پیدا کردم به ترکیه رفتم.این سفر یک سفر تفریحی بود و فکر می کنم از فرصت استفاده مناسبی کردم.

وی درباره شکست تیم ملی در بازی تدارکاتی مقابل گینه گفت:من این مسابقه را دیدم.هنوز سه ماه تا آغاز جام جهانی باقی مانده است.باید به آینده نگاه کرد.طبق اطلاعی که کسب کردم تیم ایران طی ماههای آینده به آفریقای جنوبی و اروپا هم می‌رود تا آماده حضور در جام جهانی شود.حتما تا زمان بازی‌ها تیم ایران به آمادگی خوبی می رسد.

سرمربی تراکتورسازی درباره انتقادات صورت گرفته به نتیجه بازی ایران با گینه اظهار داشت:شکی نیست که این نتیجه،نتیجه خوبی نبود ولی تیم ایران در بازی های آینده ای تدارکاتی اش نقاط ضعف خود را از بین می برد.ایران روز دوشنبه ۳ بر ۲ کویت را شکست داد و بعد به فاصله دو روز در یک بازی تدارکاتی شکست خورد.ایرادی ندارد،این ذات فوتبال است و مهم نیست.کامرون چهارشنبه شکست سنگینی مقابل پرتغال متحمل شد اما کسی می تواند بگوید این همان کامرونی است که به جام جهانی می رود؟نه اینطور نخواهد بود.تیم های حاضر در جام جهانی تا زمان آغاز این مسابقات تغییرات زیادی خواهند کرد.

وی درباره وضعیت علی کریمی برای بازگشت به تیم ملی گفت:من در این باره نمی توانم صحبتی داشته باشم.تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی است و نه تیم ملی.کریمی و سایر بازیکنان تراکتورسازی،بازیکنان خوبی هستند ولی کی روش است که درباره آنها تصمیم گیری می کند.

وی درباره جدایی پیمپائو از تراکتورسازی اظهار داشت:این بازیکن به دلیل مشکلات شخصی خواهان جدایی شد و رفت.

تونی درباره بحث حضور نلو وینگادا،هموطنش در ایران و حضور در تیم المپیک و اینکه آیا با او در این باره مشورتی داشته است یا نه گفت:وینگادا دوست خوب من و دوست خوب تر کی روش است.با او اخیرا درباره حضورش در ایران صحبت کردم.وینگادا به من گفت که سابقه کار در پرسپولیس را دارد و به فضای فوتبال ایران به طور نسبی آشناست.فکر می کنم او می تواند در تیم المپیک موفق باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391