برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تونی اولیویرا:پدر شکست من هستم

پنجشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۱۹ — اوج نیوز

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:اگر نیمه اول را مثل نیمه دوم بازی می کردیم خیلی فرصت های خوبی داشتیم.

آنتونیو اولیویرا

تونی اولیویرا در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل سورینت درباره عملکرد بازیکنانش عنوان کرد:من تصمیم می گیرم که خوب هستیم یا نه.بازیکنان ما از قبل برای این مسابقه آماده بودند.چند موقعیت خوب هم داشتیم و می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.

سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه چرا به پیمپائو و خوش هوا بازی نداد گفت:من تصمیم می گیرم چه کسی بازی کند.مسول این مساله با من است.پدر شکست من هستم.

وی که به شدت عصبانی شده بود در حالیکه نشست خبری با تنش همراه بود افزود:مگر تصمیم گیری با من نیست.اگر این بازیکنان بازی می کردند می بردیم؟ایرادی ندارد شما همیشه حقیقت را می گویید و هیچ وقت اشتباه نمی کنید.همیشه بعدا حرف می زنید و همیشه هم درست می گویید.مربیانی هستید که همیشه حرف تان درست است.بازی را آنالیز کنید که کجای مسابقه ایراد داشته است.می توانید؟

تونی افزود:ما اگر نیمه اول را مثل نیمه دوم بازی می کردیم خیلی فرصت های خوبی داشتیم.در این بازی همه چیز انتظار داشتیم جز یک باخت.حتی فکر نمی کردیم یک بر صفر هم ببازیم چه برسد به سه هیچ.ما از بازی بزرگی آمده بودیم که می توانستیم این مسابقه را هم ببریم.اگر می دانستم آنچه خبرنگاران می گویند درست است از آنها استفاده می کردم.با این وجود اگر جوانان را در ترکیب می گذاشتیم و ۴ بر صفر می باختیم چه می گفتید؟حالا سه بازی دیگر هم داریم.شما می توانید به من مشاوره بدهید!

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد:ما غافلگیر نشدیم.تیم مقابل برای بردن آمده بود چون اگر به پیروزی نمی رسید می افتاد.آنها تا لحظه آخر جنگیدند.ما شکست خوردیم چون در نیمه اول نتوانستیم انتقال فاز از دفاع به حمله داشته باشیم.بازیکنان میانه زمین هم زیاد حرکت نکردند.نیمه دوم کمی بهتر شد.وقتی کریمی به زمین آمد ولی او خیلی بهتر بازی کرد.راه آهن وقتی دو گل زد اعتماد به نفس بالایی پیدا کرد و ما خیلی به آنها روحیه دادیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391