برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: فعالیت باشگاه مجازی هواداران تیم ملی غیرقانونی است

چهارشنبه، ۲۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۹ — ایسنا

عضو کمیته اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال می‌گوید راه‌اندازی باشگاه مجازی هواداران تیم ملی، خارج از چارچوب قانونی فدراسیون فوتبال بوده است.

عباس ترابیان

عباس ترابیان در رابطه با راه‌اندازی باشگاه مجازی هواداران تیم ملی فوتبال ایران که طی مراسمی رسمی شروع به فعالیت کرده بود، گفت: تمامی اشخاص و کمیته‌ها و مسائلی از این دست که قصد حمایت از تیم ملی را دارند، باید از مسئول مستقیم تبلیغات تیم ملی فوتبال ایران یعنی فدراسیون فوتبال اجازه کسب کنند.

او در پاسخ به این سوال که این کمیته چگونه در یک پایگاه اینترنتی فعالیت خود را آغاز کرده است، آیا فدراسیون فوتبال در جریان این امر است یا خیر نیز گفت: از سوی فدراسیون هیچ مجوزی برای فعالیت این باشگاه مجازی هواداری داده نشده است.

عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: این امکان‌پذیر نیست که هر کسی بیاید و به اسم هواداری از تیم ملی، چنین اقداماتی را انجام دهد و طی قرارداد و کنسرسیومی که وجود دارد تمامی امکاناتی تبلیغاتی تیم ملی باید از سوی فدراسیون فوتبال تایید شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391