برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: هرگونه استفاده تبلیغاتی از تیم ملی غیرقابل قبول است

شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۳ — فارس

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: هرگونه استفاده تبلیغاتی از تیم ملی در تلویزیون غیرقابل قبول است.

عباس ترابیان

عباس ترابیان در خصوص اینکه اخیرا در تلویزیون شرکت‌های مختلف و بانک‌های گوناگون تبلیغاتی با محور تیم ملی انجام می‌دهند و آیا این موضوع از لحاظ شما مشکلی ندارد عنوان کرد: به هیچ عنوان این مسئله قابل قبول نیست ما اقدامات لازم را در این زمینه انجام می‌دهیم. البته برای ما مهم است که همه در غالب یار دوازدهم در کنار تیم ملی باشیم و از این تیم حمایت کنیم اما باید برطبق اصل و اصولی باشد.

وی ادامه داد: در راستای این موضوع ما شکایتی تنظیم نمی‌کنیم هر چند که این حق برای فدراسیون فوتبال وجود داد که شکایت کند اما این مسئله را از طریق نامه به اطلاع مسئولان صدا و سیما خواهیم رساند تا حق و حقوق تیم ملی و فدراسیون را مد نظر بگیرند و از هرگونه تبلیغ در مورد تیم ملی و یا آرم‌های مربوط به جام جهانی اجتناب کنند.

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال یادآور شد: ما از اینگونه تبلیغات استقبال می‌کنیم و خوشحال هم خواهیم شد اما در صورتی که این موضوع با هماهنگی صورت بگیرد. شرکت‌ها و یا افرادی که می‌خواهند این تبلیغ را داشته باشند با هماهنگی که با کنسرسیوم انجام می‌دهند این تبلیغات را انجام دهند.

وی در مورد مباحث حقوقی اسپانسر پیشین فدراسیون یعنی ائل خودرو یادآور شد: آقای درخشان به دنبال این مسئله است و پرونده این اسپانسر هنوز باز است. البته باید بگویم هم‌اکنون هم اگر این شرکت بخواهد در تبلیغات تیم ملی شرکت کند می‌تواند به این کنسرسیوم بپیوندد آن چه که مشخص است این است که هر چقد که پول بدهند آش خواهند خورد.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391