برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: فدراسیون هیچ مذاکره‌ای با ماتئوس‌ نخواهد داشت

یکشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۶ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کمیته بازار یابی فدراسیون فوتبال گفت: اطلاع دقیقی از حضور ماتئوس‌ در ایران ندارم و در ضمن فدراسیون هیچ مذاکره‌ای با وی ندارد.

عباس تر‌ابیان گفت: ورود ماتئوس‌ به ایران در این مقطع می‌تواند شور و شوق فوتبال را در ایران زیاد کند چرا که ما‌تئوس یکی از بزرگان فوتبال دنیا‌ست که علاقمند ایران است.

وی در ادامه افزود: اطلاع دقیقی از ورود وی به ایران ندارم که با رایزنی چه افرادی به ایران خواهد آمد و از برنامه‌های این پیشکسوت فوتبال آلمان خبری ندارم.

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در مورد پیشنهاد سر‌مربیگری به ماتئوس‌ در فوتبال ایران گفت: به طور حتم فدراسیون فوتبال ایران هیچ مذاکره‌ای با لوتار ماتئوس‌ نخواهد داشت.

ترابیان‌ در مورد ‌جدایی‌اش به یک باره از تیم ملی فوتبال تصریح کرد: جدایی‌ام از تیم ملی فوتبال را فقط برای منافع تیم ملی می‌دانم به عنوان یار دواز‌دهم تیم ملی کشورم را در جام جهانی تشویق می‌کنم.

رئیس کمیته بازاریابی‌ فدراسیون فوتبال در مورد خرید بلیط‌های جام جهانی فوتبال در برزیل گفت: علا‌قمندانی که تمایل دارند از نزدیک رقابت‌های جام جهانی برزیل را ببینند.

از ۱۰ روز دیگر ۲۱ اسفند ۱۲ مارس می‌توانند با مراجعه به سایت فیفا‌ بلیط مورد نیاز خود را تهیه کنند.

وی در مورد مذاکره با تور مسافرتی برای سفر به برزیل تاکید کرد: با یک شرکت معتبر تور‌های مسافرتی توافق کردیم علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این شرکت برای سفر به برزیل اقدام کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391