برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کمیته بررسی واگذاری دوباشگاه استقلال و پرسپولیس تشکیل شد

چهارشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۴ — باشگاه خبرنگاران

هیات وزیران امروز در حضور رئیس جمهور با تشکیل کمیته ای برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

هیات وزیران امروز در کمیته بررسی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور رئیس جمهور با تشکیل کمیته ای برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

این کمیته با حضور گودرزی وزیر ورزش و جوانان ، رحمانی فضلی وزیر کشور، ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی و چند کارشناس مرتبط دیگر از هفته آینده شروع به کار میکند.

بررسی ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی واگذاری استقلال و پرسپولیس با عنایت به اجرای قانون و تصمیمات مجلس محترم و همینطور حفظ منافع علاقمندان و هواداران پرشمار این دوباشگاه در دستور کار این کمیته خواهد بود.

بر اساس این گزارش این کمیته طی هفته آینده در جلساتی تصمیم سازی لازم را در این مورد خواهد کرد وآن را برای اخذ نظر در اختیار معاون اول رئیس جمهور خواهد گذاشت. قرار است تصمیم نهایی در مورد واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بعد از رایزنی این کمیته با دکتر جهانگیری اعلام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391