برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فدراسیون فوتبال به صورت رسمی چیزی در مورد وینگادا اعلام نکرده است

سه‌شنبه، ۲۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۲ — تسنیم

دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: فدراسیون فوتبال به صورت رسمی چیزی در مورد وینگادا به کمیته ملی المپیک اعلام نکرده است.

نلو وینگادا

شاهرخ شهنازی در خصوص بودجه کمیته ملی المپیک، اظهار داشت: منتظریم این بودجه را به ما تخصیص بدهند. ۶۵ درصد بودجه کمیته ملی المپیک در سال ۱۳۹۲ پرداخت شده است. البته دوستان گفته‌اند تلاش می‌کنیم مبالغ بیشتری از بودجه سال ۹۲ پرداخت شود.

وی ادامه داد: بودجه سال ۹۳ افزایش خوبی یافته است اما این پول باید به دست ما برسد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که در صورت تخصیص بودجه به کدام فدراسیون‌ها داده می‌شود؟ یادآور شد: هر کسی سهمی دارد. فعلا به فدراسیون‌هایی که برنامه‌های‌شان برای بازی‌های آسیایی نزدیک به تصویب است و نیاز زیادی به پول دارند، بودجه بیشتری تعلق می‌گیرد.

شهنازی در خصوص تکلیف حضور یا عدم حضور وینگادا گفت: هنوز به صورت رسمی چیزی از سوی فدراسیون فوتبال به ما اعلام نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جوایزی که قرار است امروز به قهرمانان المپیک بدهید از محل اعتبارات کمیته ملی است؟ عنوان کرد: در هر صورت این جوایز باید پرداخت می‌شد و ما مبالغ مورد نظر را تهیه کردیم.

«علی آبادی قول داده بود پاداش مدال نقره حدادی را معادل طلا پرداخت می‌کند، آیا شما چنین کاری را محقق می‌کنید؟» شهنازی در این مورد گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم. ما مطابق مصوبه هیئت اجرایی عمل می‌کنیم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در خصوص برگزاری نشست حمایت از دارندگان کرسی‌های جهانی تصریح کرد: جلسه خوبی بود. هدف اصلی آن بیشتر توجه به کسانی است که در سطح بین‌الملل جایگاه دارند. این نشست در راستای کسب جایگاه‌های بیشتر و حفظ جایگاه‌های کنونی با یک هماهنگی مطلوب بین فدراسیون‌ها، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوان بود. در گذشته هم چنین جلساتی بوده است و امیدوارم این موضوع اجرایی شود. باید تلاش کنیم کرسی‌های تاثیرگذاری در مجامع جهانی و IOC کسب کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391