برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وینگادا: منتظر شروع کارم هستم

دوشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۰ — فارس

گزینه احتمالی سرمربیگری تیم ملی امید فوتبال ایران، گفت: وقت زیادی نداریم فقط منتظر شروع کارم هستم و باید کار قرارداد با تیم ملی امید را تمام کنیم.

نلو وینگادا در مورد اینکه آیا حضور او در ایران به معنی نهایی شدن حضور او در تیم ملی امید ایران است، عنوان کرد: برای نهایی شدن قراردادم به ایران آمدم. هفته قبل با علی کفاشیان صحبت کردم و برای اینکه قراردادم نهایی شود به ایران سفر کردم.

وی در مورد اینکه آیا فکر می‌کند با تیم ملی امید قرارداد می‌بندد، اظهار داشت: این مسئله برای من تمام شده است. وقت زیادینداریم فقط منتظر شروع کارم هستم و باید کار قرارداد را تمام کنیم.

وینگادا در مورد اینکه تنها به ایران آمده و آیا قرار است کمک مربی خارجی نداشته باشد، گفت: اگر قراردادم نهایی شود به کشورم باز می‌گردم و خیلی سریع بعد از انجام کارهایم برای شروع کار به ایران سفر می‌کنم و آن موقع دستیارانم هم به ایران می‌آیند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391