برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: داماش در لیگ برتر هم می‌ماند منحل می‌شد

شنبه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۵:۵۴ — فارس

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: با شرایطی که ما داشتیم حتی اگر در لیگ برتر هم می‌ماندیم این تیم منحل می‌شد.

امیر عابدینی، در مورد سقوط تیم داماش گیلان گفت: نمی‌خواهم به کسی اتهامی بزنم اما ما تنها تیم ته جدولی بودیم که از ما امتیاز کسر شد در حالی که سایر رقبای ما چنین شرایطی را نداشتند.

البته داماش از یک ناحیه ضربه نخورد از ده جا ضربه خورد. مسئولان استان هیچ کمکی به ما نمی‌کردند در بازی آخر مقابل مس هم دو مدافع وسط خود را نداشتیم. محمد مختاری مصدوم بود و علیرضا نظیفکار در پایان مسابقه قبل کارت قرمز گرفته بود. نمی‌دانم چرا اینگونه بود.

وی در مورد سرنوشت داماش گیلان گفت: به عقیده من داماش منحل می‌شود چون نه بودجه دارد نه متولی دارد بعید است در این شرایط کسی پیدا بشود که بخواهد داماش را اداره کند. باید امتیاز باشگاه فروخته شود با شرایطی که داماش دارد حتی اگر در لیگ برتر هم می‌ماندیم داماش منحل می‌شد. مسئولان استان در ۵ سال گذشته فقط ۴۰۰ میلیون به ما کمک کرده‌اند آن هم در حالی که ۷۰۰ میلیون تومان در ورزشگاه هزینه کردیم باشگاه داماش در ۵ سال گذشته حدود ۳۵ تا ۴۰ میلیارد خرج والیبال، کاراته، بسکتبال و فوتبال کرده است اکنون چه کسی می‌آید این هزینه‌ها را بکند این سرنوشت بخش خصوصی در فوتبال و ورزش است بخش دولتی هم نمی‌تواند کمکی بکند زیرا اگر می‌توانست به پرسپولیس و استقلال کمک می‌کرد. راه‌آهن هم که بخش خصوصی است اکنون می‌خواهد امتیازش را بفروشد زیرا کسی که هزینه می‌کرد اکنون دیگر نیست.

وی ادامه داد: سال آینده داماش اگر در لیگ برتر می‌ماند حداقل باید ۷ میلیارد تومان برای جذب بازیکن هزینه می‌کرد سال گذشته ۵/۵ میلیارد هزینه کردیم و با احتساب ۲۰ درصد افزایش حدود ۷ میلیارد تومان باید هزینه کنیم به همین خاطر می‌گویم داماش اگر در لیگ برتر هم می‌ماند منحل می‌شد.

عابدینی در مورد دلیل فروش بازیکنان داماش در نیم‌فصل و ناراحتی هواداران پس از سقوط این تیم گفت: اگر بازیکنان را نمی‌فروختیم نمی‌توانستیم تیم را اداره کنیم. علیرضا جهانبخش را به هلند ترانسفر کردیم و ۸۰۰ میلیون تومان به باشگاه تزریق شد همه هم از انتقال جهانبخش به هلند استقبال کردند. طلب برخی از بازیکنان هم نمی‌توانستیم بدهیم و آنها هم از تیم جدا شدند. حسین ابراهیمی مجانی به نفت رفت چون ما نمی‌توانستیم پول او را بدهیم. جهانگیر عسگری هم همینطوری از تیم جدا شد اکنون هم ۱۰۰ تا ۲۰۰ طرفدار افشین ناظمی در حالتی غیرعادی به ورزشگاه می‌آیند و علیه همه شعار می‌دهند و همه را از دم تیغ می‌گذرانند. من از داماش رفتم آیا الماسخاله، نظرمحمدی و ... هم از رشت رفته‌اند؟ چرا علیه آنها شعار سر می‌دهند؟ نباید اینگونه باشد. افشین ناظمی داماش را نابود کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391