برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: تاریخ بلیت بازیکنان اعزامی تیم ملی به اردوی آفریقای‌جنوبی ۲۶ فروردین است

دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۵۴ — فارس

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برای حضور بازیکنان تیم ملی ایران در اردوی آفریقای جنوبی برای روز بیست و ششم فروردین بلیت صادر شده است.

هادی آیت‌اللهی در خصوص صحبت‌های صبح امروز خود با رادیو ورزش مبنی بر اینکه ملی‌پوشان فوتبال ایراندر صورتتعاملبین باشگاه‌های آنها ‌و فدراسیون فوتبال می‌تواند در اردوی تیم ملی حاضر شوند با تأکید بر واژه "تعامل" یا "عدم تعامل" گفت: چنانچه بین مدیران عامل تیم‌های لیگ برتری با فدراسیون فوتبال تعاملی حاصل شود بازیکنان تیم ملی دوم اردیبهشت ماه به اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی خواهند پیوست در غیر اینصورت بخشنامه قبلی در خصوص همراهی ملی پوشان با تیم ملی فوتبال همچنان وجود دارد.

وی گفت: برای ۲۶ فروردین برای بازیکنان تیم ملی بلیت آفریقای جنوبی صادر شده است و تیم ملی در این روز برای برگزاری اردوی خارج از کشور خود راهی این کشور آفریقایی خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391