برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آذری: فیروز کریمی اولین گزینه ماست

جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۲۲:۳۳ — فارس

مدیرعامل ذوبآهن اصفهان گفت: در سال‌های آینده برای قهرمانی در آسیا تلاش می‌کنیم.

سعید آذری

سعید آذری مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در خصوص بقای این تیم در لیگ برتر گفت: از تمام کسانی که برای ادامه حضور ذوب‌آهن در لیگ تلاش کردند تشکر می‌کنم. از هوادارانی که در هفته پایانی از اصفهان به تهران آمده بودند، مدیرعامل و رئیس کارخانه و تمام کارکنان کارخانه تشکر می‌کنم. ۶ ماه سخت را پشت سر گذاشتیم چون بدون استراحت وارد لیگ شدیم و فشار زیادی را متحمل شدیم.

وی ادامه داد: استحقاق بقا در لیگ را داشتیم و با وجود تمام ناملایماتی که داشتیم بازیکنان اثبات کردند که با درایت کریمی این شایستگی را دارند که فصل آینده هم در لیگ برتر حضور داشته باشند.

مدیرعامل ذوب‌آهن با اشاره به اینکه برای آینده برنامه داریم، گفت: طوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم که در دو سه سال آینده برای قهرمانی در آسیا تلاش کنیم. چالش‌هایی که ما با آن مواجه بودیم همان چالش‌هایی بود که پرسپولیس با آن مواجه بود، اما به خاطر قوانین دست و پاگیر نتوانستیم برنامه‌های خود را پیاده کنیم.

وی افزود: بزرگ‌ترین منبعی که در اختیار ماست نیروی انسانی است که با برنامه‌ریزی‌ای که داشتیم طی پروسه‌ای سه ساله به سطح اول آسیا بازخواهیم گشت. لیگ برتر امسال فرسایشی بود اما از همین امروز باید تلاش کنیم تا تیم ملی در جام جهانی نتایج قابل قبولی کسب کند.

آذری در خصوص ادامه همکاری با فیروز کریمی گفت: ابتدا باید از تقوی و تمام کسانی که برای بقای ذوبآهن تلاش کرده‌اند تشکر کنم. وظیفه داریم برای فصل آینده با فیروز کریمی مذاکره کنیم چون حق کریمی است که فصل آینده هم در ذوب‌آهن حضور داشته باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391