برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سه بر صفر بازنده شدن در تمام بازی‌های با حضور ملی‌پوشان و ممنوعیت از نقل و انتقالات!

دوشنبه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۸:۰۵ — ایسنا

نایب‌رییس اول فدراسیون فوتبال با بیان اینکه آیین‌نامه انضباطی فیفا تکلیف باشگاه‌ها در قبال تیم ملی را روشن کرده است، گفت: طبق آیین‌نامه فیفا باشگاه‌هایی که به تیم ملی بازیکن نمی‌دهند، با جرایم سختی از جمله سه بر صفر شدن تمام بازی‌هایی که یک ملی‌پوش در آن حضور داشته و محرومیت از نقل و انتقالات، روبه‌رو هستند.

تیم تیم ملی ایران

سیدهادی آیت‌اللهی با بیان اینکه باشگاه‌هایی که برای اعزام بازیکنان‌شان به تیم ملی همکاری نکنند با آیین‌نامه‌ انضباطی فیفا مواجه‌ می‌شوند، گفت: زمان‌بندی اردوی آفریقای جنوبی و لزوم حضور تمامی ملی‌پوشان در این اردو مصوبه ستاد جام جهانی است و از قبل در قالب بخشنامه‌ای صریح به سازمان لیگ و باشگاه‌ها اعلام شده است. در آن بخشنامه تاکید شده بود با توجه به اینکه اولویت تیم ملی است و بیش از ۷۰ میلیون نفر ایرانی پشت سر این تیم هستند، اگر باشگاه‌ها در این زمینه همکاری نکنند، مطابق با آیین‌نامه انضباطی فیفا با آنها برخورد خواهد شد.

سه برصفر شدن تمام بازی‌های با حضور ملی پوشان در لیگ و محرومیت از نقل وانتقالات جریمه تیم‌هایی که به تیم ملی بازیکن نمی‌دهند!

نایب‌رییس اول فدراسیون فوتبال با اشاره به این آیین‌نامه، تصریح کرد: در بند ۲، ماده ۶ از پیوست یک این آیین‌نامه به صراحت بر این مساله تاکید شده و آمده است: هر باشگاهی که بازیکن خود را در اختیار تیم ملی نمی‌گذارد، کلیه نتایجی که در طول فصل با حضور آن بازیکن داشته با نتیجه سه بر صفر به سود حریفانش خواهد شد. همچنین آمده است این باشگاه‌ها از فعالیت در فصل نقل و انتقالات محروم می‌شوند و نمی‌توانند بازیکنی را جذب کنند.

سپاهان و استقلال باید از قبل می‌گفتند تا کادر فنی تیم ملی فکر دیگری می‌کرد!

آیت‌اللهی در واکنش به اینکه ممکن است باشگاه‌های ایرانی بگویند این آیین‌نامه در شرایطی لازم‌الاجراست که ما در زمان‌های فیفادی به تیم ملی بازیکن ندهیم، به ایسنا گفت: این آیین‌نامه صراحت دارد و به صورت شفاف تکلیف باشگاه‌ها را در قبال دادن بازیکن به تیم ملی روشن می‌کند. ضمن اینکه باشگاه‌ها هر موضعی که الان دارند باید بدانند ما از قبل برنامه‌های سفر تیم ملی را اعلام کرده و در قالب بخشنامه‌ای به باشگاه‌ها ابلاغ کردیم و در پاسخ به نامه فدراسیون چیزی نگفتند. آنها اگر حرفی داشتند می‌توانستند همان زمان مواضع‌ الان خود را به صورت مکتوب به فدراسیون اعلام کنند، تا حداقل کادر فنی تیم ملی فکر دیگری می‌کرد نه الان که باید تیم ملی فردا عازم اردوی آفریقای جنوبی شود!

تنها ملی پوشان سپاهان و استقلال مانده‌اند!

وی با بیان اینکه امیدوار است مساله مالیاتی پرسپولیسی‌ها تا پیش از سفر فردا حل شود،‌ گفت: امیدوارم مشکل این بازیکنان تا فردا حل شود که به نظر این‌طور خواهد بود. همین طور دو باشگاه آسیایی فولاد و تراکتورسازی هم ملی پوشان خود را در اختیار تیم ملی قرار می‌دهد اما در حال حاضر هنوز دو باشگاه سپاهان و استقلال این‌گونه رفتار نکرده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391