برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: چراغ خاموش به دنبال شایعات می‌رویم

چهارشنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۱:۵۰ — فارس

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: مطمئن باشید هر موضوعی درباره شایعات بشنویم چراغ خاموش به دنبال آن می‌رویم تا ببینیم این صحبت‌ها گمانه‌زنی است یا واقعیت.

غلامرضا بهروان در خصوص برگزاری هفته‌های پایانی لیگ دسته اول گفت: همه تلاش ما این است که این بازی‌ها منظم برگزار شود و به تعطیلی نخورد و باشگاه‌ها هم با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همکاری کردند اما بحثی که همیشه در اواخر لیگ به وجود می‌آید بحث شایعه‌هایی است که در موارد زیادی پشتوانه‌ای ندارد.

وی ادامه داد: ما واقعا از کسانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند درخواست می‌کنیم تا موارد مستندشان را به ما بگویند و ما هم با کمال احترام و مسئولیت‌پذیری این موضوعات را پیگیری خواهیم کرد. در همین رابطه ما جلسات متعددی برگزار کردیم و برای بازی‌های پایانی لیگ دسته اول از تیم‌های قوی برای نظارت بر بازی‌ها استفاده خواهیم کرد. مطمئن باشید که هر موضوعی درباره شایعات بشنویم چراغ خاموش به دنبال آن می‌رویم تا ببینیم این صحبت‌ها گمانه‌زنی است یا واقعیت.

بهروان در پاسخ به این سوال که اگر تیمی مثل نفت مسجدسلیمان یا تیم‌های مشابه که شانس زیادی برای لیگ برتری شدن دارند اما از نظر الزامات AFC شرایط خوبی ندارند راهی لیگ برتر شوند، تکلیف چیست، افزود: ما از همان ابتدا به مسئولان تیم نفت مسجدسلیمان این موضوع را گفتیم که به آنها برخورد. ما نباید برای اجرای قانون از کسی اجازه بگیریم چرا که این مسائل الزامات سازمان لیگ نیست بلکه الزاماتی است که AFC برای ما تعیین کرده است. ما به دنبال توسعه فوتبال هستیم اما این دلیل نمی‌شود که برای توسعه فوتبال از الزامات و بدیهیات چشم‌پوشی کنیم. همه چیز تیم‌های لیگ برتری باید استاندارد باشد و فقط نباید به زمین چمن ورزشگاه اکتفا کرد. بحث هتلینگ، فرودگاه، دسترسی به استادیوم و ... از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیاست. شما ببینید که تیمی مثل گهر نیم فصل در کرج میزبان بازی‌هایش بود اما جامعه فوتبال دیگر چنین شرایطی را نمی‌پذیرد.

وی ادامه داد: اگر هم تیمی با این شرایط به لیگ برتر صعود کند ما برابر مقررات با آنها برخورد می‌کنیم و تیم‌هایی که شرایط استاندارد نداشته باشند نمی‌توانند در لیگ برتر بازی کنند. این تیم‌ها باید آیین‌نامه را بخوانند و اخطارها را جدی بگیرند نه اینکه فکر کنند با فشار مردم می‌توانند کارهایشان را پیش ببرند.

بهروان در پایان در مورد کسر امتیاز از سه تیم دسته اولی توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: این رأی‌ها از کمیته انضباطی به ما ابلاغ شده و طی آن از تیم‌های شهرداری یاسوج، نفت مسجدسلیمان و نفت گچساران به دلیل تخلفات صورت گرفته یک امتیاز کم شده است البته گویا این تیم‌ها مدعی شدند که اعتراض کردند اما اعتراض باید با پرداخت هزینه دادرسی همراه باشد و اگر اینطور نباشد قابل رسیدگی نیست هر چند که در زیر نامه ارسال شده به ما نوشته شده که این آراء قطعی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391