برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برطرف شدن مشکلات چمن ورزشگاه یادگار از عهده بشر خارج است!

جمعه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۳، ساعت ۱۳:۴۵ — فارس

رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی گفت: رسیدگی به چمن ورزشگاه یادگار امام با توجه به زیرساخت‌های زمین با توجه به این سرما از عهده بشر خارج است.

جواد ششگلانی در مورد وضعیت بد چمن ورزشگاه یادگار امام گفت: می‌دانید وضعیت جوی تبریز با سایر شهرها فرق می‌کند. در شمال غرب به جز ورزشگاه یادگار امام زمین دیگری برای بازی کردن وجود ندارد. وضعیت آب و هوایی دلیل اصلی خرابی کیفیت چمن ورزشگاه یادگار امام است.

وی افزود: به خاطر سرمای زیاد نمی‌توانیم چمنی ایده‌آل در ورزشگاه یادگار امام داشته باشیم. وقتی در تهران برف می‌آید شما برف را نیم ساعت بیشتر روی زمین مشاهده نمی‌کنید. امسال با توجه به سرمای شدید هوا چند هفته یخبندان بود و نمی‌توانستیم کار خاصی انجام دهیم.

ششگلانی در مورد اینکه گفته می‌شد مدت زیادی است که بهچمن ورزشگاه یادگار اما رسیدگی نشده است،تأکید کرد: اداره ورزش و جوانان تلاش زیادی برای نگهداری چمن می‌کند اما مشکل اصلی ما ساختار ورزشگاه است که باید تغییر کند. متأسفانه چمن سیستم گرمایشی ندارد و برای رسیدن به این وضعیت امکانات و هزینه زیادی لازم است. تنها تصمیمی که ما توانستیم بگیریم برگزاری بازی‌های تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام بود. از نیم فصل دوم به بعد بازی‌های گسترش فولاد نیز به ورزشگاه اختصاصی خودش انتقال یافت. واقعا فراهم کردن شرایط مناسب در چمن ورزشگاه یادگار امام در فصل زمستان از عهده بشر خارج است مگر اینکه زیرساخت‌های زمین را تغییر دهیم که این مسئله نیاز به هزینه بسیار زیاد دارد. ما رسیدگی‌های لازم مثل کشیدن کاور بر روی چمن هنگام بارش را انجام می‌دهیم اما دیگر سایر مشکلات از عهده ما خارج است.

وی در پایان در مورد مکان برگزاری بازی گسترش فولاد و فولاد خوزستان عنوان کرد: اگر زمان بازی به شکلی باشد که نیاز به نور داشته باشد مجبوریم بازی را به ورزشگاه یادگار امام منتقل کنیم ولی اگر بازی در همان زمان ۱۷ و ۳۰ برگزار شود مشکلی نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391